Skocz do zawartości

Przejściówka do polerki


salvien

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
Mam maszynę da tryton tsp710k, czy istnieje możliwość dokupić przejściówkę na długim wałku, żeby móc robić rzeczy z zakamarków, wnęk itd ? Coś podobnego jak tutaj  w 11:30. Szukam szukam, ale nie mogę znaleźć. Dzięki za pomoc 🙂

Przypalony Mercedes AMG? - C63 AMG - Wet sanding, renowacja lakieru #detailingVlog - #23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Birkhof napisał:

Ciekawe ze w tym filmie futro brayta zebralo taki lomot a ogolnie duzo osob je poleca za sile i wytrzymalosc

Bo tak używają... Mocni ale w gębie, na takich futrach malo kto robi w Detailingu, albo sie boją i sraja po gaciach jak założy takie futerko to, albo przecieraja ranty, lub palą plastiki.  @Birkhof zwróć uwagę kto teraz na rotacji śmiga 😁 wszyscy na DA i każdy pójdzie w zaparte że DA Zrobi lepiej jak na rotacji, nie mając wogole doświadczenia z pracą na rotacji, albo po pracuje na rotacji i po paru dniach jednak stwierdzi że i tak DA lepiej mu pracować. 

A takimi futrami  można robić cuda bez weetsendigu na dojechanym lakierze . A brayt jak to brayt, na takim samym poziomie jak i ich pasty, czyli porostu bez szału.  Aktualnie u siebie mam na sprawdzeniu czarne Merino z Flexipads z dlugim aczkolwiek prostym nie skreconym włosiem i tu może być ciekawe futerko, zobaczymy 🤩

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salvien 

nie, nie istnieje możliwość dokupienia przedłużki ponieważ posiadasz maszynę dual action.

@boT

Pracowałeś może na syntetycznej wełnie od Lake Country?

Np:

 https://showcarshine.pl/futra-i-pady-z-mikrofibry-100-165mm/lake-country-foamed-wool-buffing-polishing-pad-135mm-fioletowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JPZ  tak od dwóch lat lackecontry i supershine premium pads to dwaj producenci którzy są ze mną, i robią robotę . A odnośnie tego fioletowego futra, to sprawdza sie fajnie na maszynach DA, na rotacji nie zawsze... Mam i  z krótkim włosiem i dłuższym, 

Najwytrzymalsze pianki od LC to, wersja HD i SD, pod maszyny DualAction są zajebiscie wytrzymałe, CCS też fajne pod rotacje, ale tu zazwyczaj jade na super Shine przy rotacji. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam jeszcze parę rzeczy do zakupienia pady, pasty itd. A chciałbym miejsca takie jak wnęki drzwi, relingi zrobić, a DA raczej na takiej powierzchni się nie sprawdzi ? Robił ktoś ? W jakiej najniższej cenie dostanę maszynę precyzyjną do trudno dostępnych miejsc ? Ewentualnie budżetowcze rotacja z przedłużką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam jeszcze parę rzeczy do zakupienia pady, pasty itd. A chciałbym miejsca takie jak wnęki drzwi, relingi zrobić, a DA raczej na takiej powierzchni się nie sprawdzi ? Robił ktoś ? W jakiej najniższej cenie dostanę maszynę precyzyjną do trudno dostępnych miejsc ? Ewentualnie budżetowcze rotacja z przedłużką. 

K2 masner okolo 230zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salvien napisał:

Ewentualnie taka przedłużka się nada ? Gwint 14, wiec powinno.  http://shiningcar.pl/pl/p/LARE-Przedluzka-80mm-M14/1186

Ale weź napisz PW do tego @sparco0....

Chłopak ma za ok. 50 zł 2 przedłużki...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.