Skocz do zawartości

Good Stuff Show Detailer


InspektorKot

Rekomendowane odpowiedzi

@Qlimaxss już go nie mam, zwyczajnie mi się znudził i poleciał na giełdę, wstawiłem tylko trzy zdjęcia o wczesnym chyba jeszcze zimowym poranku. Mam kilka ulubionych QD, ale nr.1 jest dla mnie ... odsyłam do innych tematów 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, maciek-drummer napisał:

że inni nie mają problemów z aplikacją, a u mnie coś nie stroi...

Gdzieś tu już wspominałem, że produkt jest gęsty i jest bardziej wymagający w aplikacji i docieraniu - to mi się w nim nie podoba bo nie jest to dla mnie produkt na szybkie akcje na bezdotyku w przeciwieństwie do Gloss Detailer'a którego wprost uwielbiam.

To co możesz zrobić to:

1. Pozbyć się "klasycznego" Canyon'a - tego się nie da ustawić, raz smarka, raz pryska i wsadzić coś o stałej proporcji dozowania produktu. Unikniesz sytuacji gdzie za każdym razem będziesz się babrać z ustawieniem proporcji, bo raz wyskoczy Ci glut a raz mgiełka.

Polecam atomizer od Shiny Garage (to też jest chyba Canyon) - najlepiej rozrzedza ten produkt.

 

2. Po drugie możesz zastosować trik z kulkami metalowymi co by produkt rozmieszać w środku lepiej.

W dniu 11.02.2020 o 15:25, Good Stuff napisał:

@Michał82 Produkt jest gęsty idealnej mgiełki nie będzie, warto wstrząsnąć butelką przed użyciem.

Spoiler

 

3. No a potem aplikować oszczędnie na dwie mikrofibry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Domel 👍!!!

Będę próbował na dwie fibry i wezmę kilka różnych. Atomizer jaki posiadam to ten przy butelce 250ml bo taką posiadam. Faktycznie robi się glut, ale taki właśnie rozprowadzałem aplikatorem  gumką. Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Będę testował - pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer  Dzisiaj się nim bawiłem w sumie fibra nie wiem ok 400 gram, zastosowałem się do metod jak pisali na kilka psików na mikrofibre i po jeden-dwa psiki  na lakier. Ogólnie spoko się nim pracowało chodź  dosyć mocno się ciągnął  ,  dlatego pracowałem bardzo spokojnie panel po panelu . Bardzo fajny efekt lepszy niż na zdjęciach 😉@Good Stuff dobra robota 😉

IMG-20200417-192650-1.jpg

 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss fajny ten twój fiacik. Taki z pazurkiem hah ten tylek taki sciety z kosa no i kolor robi robote 😍 

Co do GS Show detailer, to nie miałem, ale mam tenzi carnauba spray i mysle ze to bliźniacze produkty 🤔 musze próbkę Show'a dorwać i porównać z Tenzi Carnauba Spray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Dzięki😍. Niby mówi się że 3D ładniejsze ale według mnie lepsze 5D. Jeszcze sporo planuje w nim zmienić, listwy w kolor , wymiana blotnika , prawego bo ten jest uszkodzony po stłucze😒. zdejmę też haka. Kolory Fiatowskie robią mega robotę 😁

Co do Show mogę ci śmiało oddalać na spróbowanie , mam 500 ml butlę także śmiało .

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, david2888 napisał:

Co do GS Show detailer, to nie miałem

Jak wrócisz do biura to Ci pożyczę 😝. Zobaczymy czy Tobie nie będzie się mazał 😆

Ja w tym tygodniu planuję podziałać i dam drugą warstwę.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.