Skocz do zawartości

Good Stuff Show Detailer


InspektorKot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

@Michał82 Produkt jest gęsty idealnej mgiełki nie będzie, warto wstrząsnąć butelką przed użyciem. 

Jeszcze kwestia odpowiedniego ustawienia atomizera, właśnie sprawdziłem pierwszy z brzegu SHOW Detailer od nas z półki , temperatura, dobrze wstrząśnięty i praktycznie idealna mgiełka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff  zwracam honor! Dziś drugie użycie Waszego qd i pamiętając radę

W dniu 11.02.2020 o 15:25, Good Stuff napisał:

temperatura, dobrze wstrząśnięty i praktycznie idealna mgiełka.

i w porównaniu do pierwszego użycia jest prawie idealnie. Nie pluje na boki, jest mgiełka. Może nie 11 na 10  ale naprawdę teraz bez zastrzeżeń.

20.jpg.ada14937ff4ecd421d4562339cd2170f.jpg23.jpg.945af4f6d9b0f57ef0f02d73956e3823.jpg

Jestem zadowolony! 🤩

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem Show Detailer na Detailing show. Dopiero w sobotę nim popracowałem na dobre. Technikę przyjąłem, którą proponował Paweł Nowicki. Aplikacja na fibrowy aplikator, bardzo oszczędna, rozcieranie i polerowanie mikrofibrą. Nie wiem co było nie tak, ale aplikacja to gehenna... Produkt momentalnie zasychał i nie chciał się dać spolerować, lakier oczywiście zimny, auto stało drugi dzień w garażu podziemnym. By go " zdjąć " musiałem użyć innego QD. Tak sobie pomyślałem, że szybciej bym chyba wosk położył niż tego Show. 

Look pozostawił po sobie bardzo fajny, jutro wyjadę z garażu to może zrobię jakieś foto, ale było to nie małym kosztem pracy jaką musiałem włożyć w aplikację. 

Ten proceder bardzo mnie dziwi tym bardziej czytając opinie i wnioski powyżej, że aplikacja jest bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer ja też się tym bawiłem ostatnio i mając na uwadze opinie o trudnej aplikacji dostosowałem się następująco do rad:

Aplikacja na fibrę i dopiero na lakier. Bardzo oszczędnie. Zero mazów, zero problemów z dotarciem. Fajnie wyciągnął ziarno. 

Produkty tego typu trzeba aplikować na fibrę i oszczędnie. Druga sucha fibrą poprawić. Podobnie jest z ADBL QW oraz SG morning dew pierwsza wersja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer @damiano2007  za cholerę się z Wami nie zgodzę.  Mam to do siebie, że zazwyczaj wszelkie qd czy qw aplikuję na bogato bezpośrednio na lakier i w tym przypadku druga świeża fibra pomagała dotrzeć Show, ale by mówić o  jakichkolwiek trudnościach to zdecydowanie zaprzeczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer@damiano2007  również z Wami się nie zgadzam. W zeszłym tygodniu aplikowałem prosto na lakier i nie miałem problemów. 1 psik na lakier i rozprowadzenie gentlemanem z krótkim włosiem, dotarcie druga strona fibry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem później fibrą z krótkim włosiem było lepiej niż aplikatorem, ale i tak było ciężko w porównaniu do np. ADBL QW. Nie wiem może jakaś dziwna partia się mi trafiła???!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano2007 nie mam właśnie lakier umyty, jakiś czas temu aplikowałem na niego Elixir od CarPro. Może się z tym gryzie? Będę próbował, ale na chwilę obecną aplikator z gumką u mnie przy show nie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się ostatnio Show detailerem i nie miałem problemów podczas aplikacji. Aplikowane za pomocą fibry z krótkim włosiem, parę psiknięć na fibrę i rozprowadzanie, dotarcie fibrą o dłuższym włosiu. Look po sobie pozostawił bardzo fajny, uwydatnia ziarno, zauważalne przyciemnienie. Tak jak przedmówcy, produkt nastawiony na zrzut wody 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeszcze próbował inną fibrą, bo nie daje mi to spokoju, że inni nie mają problemów z aplikacją, a u mnie coś nie stroi... 

Tak dziś auto się prezentowało po wyjeździe z garażu, bardzo fajne przyciemnienie i głębia. Podoba mi się taki efekt 😉

 

IMG_20200414_164504.jpg

IMG_20200414_164423.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.