Skocz do zawartości

Soft99 Hydro Gloss Wax Water Repellent


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie planuje zakup tych wosków już od dłuższego czasu ( całej serii 3 sztuk) ale miałem zawsze co do tego pewne obawy. Woski są na bazie wody, co by się nie działo woda zawsze będzie jednym z najbardziej "niestabilnych", nie najlepszych, skomplikowanych rozpuszczalników 😉. Osobiście mam wrażenie że coś niezauważalnego mogło się wytrącić, błąd w sztuce w przechowywaniu, nie mam pojęcia ale tutaj może pomóc nam @Soft99 decydując się na wysłanie świeżego wosku by zrobić porównanie 😉. Chyba że chłopaki wiedzą już że wosk musi być przechowywany (otwarty) w odpowiednich warunkach i maks jakiś określony czas 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A może być tak że te woski po prostu nie lubią sie z visionem, sam mam ochote kupic cała parte tych wosków i zobaczyc jak sobie poradzą na ceramice od aquy ale hologramy troche mnie martwią. @david2888 jak przechowywałes wosk? I w jakiej temperaturze aplikowałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg w czerwcu 2019 jak go otwarlem to tylko wysmarowałem nim 1/3 masko, bo byla świeża powłoka Vision. Potem puszka zamknieta z przechowywana w suchy, ogrzewanym garażu gdzie tempm nie spada poniżej 17st 🙂

W późniejszych myciach widziałem, że strona vision + wosk soft99 ma jakby lepsze krople. Produkt działał 🙂

nie wiem czemu teraz nie chciał sie wiązać 🤷‍♂️ ale nie powiedziałbym, że coś produkt mogl się zepsuć. 

To jest budyn, taka papka :😜 

 

6 minut temu, Streat napisał:

 I w jakiej temperaturze aplikowałeś

Wczoraj temp normalna w garażu 19 st. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 

Wiesz to jest chemia, ja tam się na chemii zbyt dobrze nie znam ale tak mi się zdaje że mogły zajść jakieś może reakcje ( jakie nie pytajcie) z chęcią porównałbym swiezy wosk + twój już trochę otwarty😉 te woski na bazie wody to dosyć nowa technologia. O ile wiemy że woski naturalne lubią czasami przyschnac, nawet szczelnie otwarte, qd/powłoki/spray waxy się krystalizują bla bla to o woskach na bazie wody dużego doświadczenia z działaniem czasu nie mamy 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Streat napisał:

A próbowałeś inna fibra docierać? Moze miala za długie włosie i przez to mazało.

Pisałem, że do docieralem druga fibrą, a nawet 3 różnymi, od takich gładkich z krótkim włosiem, po grubasa 1200g z dlugim włosem. 

Maszynowo czyli na DA plus czarny waflowy nat wychodziło troszkę lepiej, ale ciężko i dlugo sie to aplikowało. Nabieranie tej konsystencji na pada i rozprowadzenie lipa... 

@Tomas-sg konsystencja tej byla taka sama jak rok temu co otwierałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.