Skocz do zawartości

Handy Wax Applicator


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!

Chcielibyśmy Wam przedstawić naszą nowość, która za chwilę pojawi się w sprzedaży.

Handy Wax Applicator - czyli nasza propozycja aplikatora do wosków.

Średnica 85mm - Wysokość 50mm

Sugerowana cena detaliczna 9.90 zł

 

KA 1.jpg

Ka 2.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jest z tego samego materiału? Bo w AG UHD Wax znalazłem dwuwarstwowy - uchwyt twardy, poręczny, część do miziania mięciutka 🙂 i liczyłem że kiedyś pojawi się coś podobnego na wolnym rynku bo trzyma się to cudo od AG bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23332]V1RU$[/mention] Jest poręczny, delikatny. Obiektywnie mój ulubiony  

Super sprawa. Odkąd czarne aplikatory autofinesse ktore sa bardzo podobne sa niedostępne to oszczędzam je, a teraz moze sie pojawił następca :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@alfaJersey całość z tego samego materiału.

Myślimy jeszcze o innych rozwiązaniach. Natomiast to taki aplikator na początek 😁

@Birkhof nie będę ukrywać, że to był nasz wzór. Natomiast wprowadziliśmy kilka zmian. Nasz jest o 1cm wyższy dzięki temu znacznie lepiej się go trzyma. No i co istotne atrakcyjna cena 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
52 minuty temu, V1RU$ napisał:

Hi.

WS czy te aplikatory z wybitym logo są z innego materiału. Te starsze są bardziej "gąbkowe". Bo kupiłem ten nowy z logo i jest delikatniejszy "piankowy".

Są takie same 🙂 źle macasz 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, D@ViD napisał:

Są takie same 🙂 źle macasz 😛 

No mam dwa na stole i na moje ten nowszy kapkę bardziej miękki. No i nowy lepiej wykonany "wycięty" dla mnie na PLUS. Macałem po 24 wiec może źle macam albo tracę czucie w rękach.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, V1RU$ napisał:

Hi.

WS czy te aplikatory z wybitym logo są z innego materiału. Te starsze są bardziej "gąbkowe". Bo kupiłem ten nowy z logo i jest delikatniejszy "piankowy".

Pianka powinna być taka sama, nowy jest troche inaczej wykonany 🙂 

W dniu 16.05.2019 o 17:25, daniel87 napisał:

Szkoda ze całość z jednej twardości gąbki. Uchwyt mógłby być sztywniejszy, chociaż ten 1cm może robić różnicę😁Używam wlasnie tego od AF i spoko, ale góra zbyt miękka😉

 

Lada moment pojawi się Handy Wax + właśnie zbudowany z dwóch pianek. Żółtej twarde i miękkiej czarnej 🙂

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Good Stuff napisał:

Pianka powinna być taka sama, nowy jest troche inaczej wykonany 🙂 

Lada moment pojawi się Handy Wax + właśnie zbudowany z dwóch pianek. Żółtej twarde i miękkiej czarnej 🙂

O tego mi brakowało.

Będę więc miał komplecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor
4 godziny temu, daniel87 napisał:

@Good Stuff kiedy w sklepach nowy aplikator z żółto-czarnej pianki? 😉

Pierwsze aplikatory wyjechały już do naszych Partnerów, jeszcze nie mamy zdjęć produktowych więc może to stopuje wystawienie produktów przez nich ( na dniach to nadrobimy ) 😄 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.