Skocz do zawartości

Elite Detailer - Detailing Foam DUO


V1RU$

Rekomendowane odpowiedzi

Elite Detailer - Detailing Foam Duo

DETAILING-FOAM-DUO.png.9f76f28b31d80f2d2aa3475d50a63254.png

Cytat

Wysoce skoncentrowana piana aktywna o zapachu świeżych malin i neutralnym pH. Tworzy gęstą pianę o konsystencji kremu. Dzięki neutralnemu odczynowi jest bezpieczna dla powłok i wosków oraz dla użytkownika. Dzięki wysokiej zawartości surfaktantów doskonale zmiękcza i usuwa wszelkie zanieczyszczenia z mytej powierzchni.

opis.jpg.4bf1281e90b540732835d2c8ab1369f9.jpg

Pianę nabyłem na targach w P-u w piątek i nie mogłem już wysiedzieć i zarzuciłem na szybko testowo.

Stężenie 1:20 - chciałem sprawdzić co potrafi w tym stężeniu - bo używana przeze mnie dotychczas ProElite Neutral AC Foam na tym stężeniu robi robotę i jest gęsta śmietana, co czyni ją wyjątkowo wydajną a i cenę ma BBD.

IMG_0898.JPG.46486ff1fc443516e9078bc2c9bc2b3a.JPGIMG_0899.JPG.1d23277ccf1931735d04f7e77ac80218.JPGIMG_0900.JPG.3af2c5a664682043f852740c79ec6328.JPG

Piana 1:20

IMG_0901.JPG.419bf5d10ef68ff1ad3eaa989d2d68a3.JPG

Domyło BDB.

IMG_0903.JPG.137615018625faf2c6f16edeeb5f2508.JPGIMG_0904.JPG.fbb288dacc03ed23d9832792bfc2ffac.JPG

I pacjent cały w kupach, nie pytajcie co i jak i dlaczego.

IMG_0897.JPG.f9b4934a90a82aab93cc0a659b57a7a5.JPG

I po kupach nie ma śladu.

IMG_0906.JPG.d5ac50e2caf06244622dce55b713efc3.JPG

Piana bardzo fajna. Oblepia lakier i trzyma się go kurczowo. Przy 1:20 spokojnie trzymałem ją 8 minut.

Koniecznie muszę zrobić test 1:15 - 1:20.

Zapach rewelacja - malinka unosi się w powietrzu, bo te perfumy od AC to nie dla mnie.

Może w tygodniu zrobię akcję na jakiś uwalonych pacjentach i zobaczymy wtedy co potrafi.

Ale zapowiada się mocny zawodnik.

 

ps. Domel - sorry trochę nagłówek i czołówkę skopiowałem od Ciebie.

Fotkę z zapianowanym stolikiem wcięło mi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 31.03.2019 o 13:42, V1RU$ napisał:

ps. Domel - sorry trochę nagłówek i czołówkę skopiowałem od Ciebie.

Nic się nie przejmuj, baw się testuj i dawaj znać 😉

Sprawdź 1:30 - u mnie z Glorii piana rewelka.

Ja jeszcze brudnego pacjenta nie miałem. Jedynie mój kurz po deszczowy.

Wczoraj wrzuciłem starego ProElite Active Foam - ale totalnie nie moja bajka - mega wodnista. Także nowa linia Elite Detailer zapowiada sie obiecująco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Wczoraj wrzuciłem ProElite Active Foam - ale totalnie nie moja bajka - mega wodnista. Także nowa linia Elite Detailer zapowiada sie obiecująco.

 

Na tą chwilę mam tylko PA. Ręczną użyczę od kuzyna na test. Ale Neutral AC Foam z PA i 1:20 gęsta śmietana. Nawet nie ma sensu robić 1:10 bo jest za ciężka i szybko spłynie. Tą AC używam jakiś czas i w kategorii - cena, wydajność, jakość to nic jej nie podskoczy. Tylko ten perfumowy zapach. W weekend tą nową  jeszcze podziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na testy Panowie. Z kilku źródeł są informacje i zapowiada się świetna seria pian. Producent to prawdziwy moloch z własnymi laboratoriami i produkcją oraz kilkunastoletnim doświadczeniem. W tworzeniu nowych produktów brały udział znane studia detailingowe. Czuję że może być rewolucja na rynku bo cena i stosunek do jakości jest znakomita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
51 minut temu, V1RU$ napisał:

Neutral AC Foam

No tak ale AC Foam to nie to samo co Active Foam. AC jeszcze nie wrzucałem ale Active Foam bede sobie używał pod glinkę albo rękawicę lub pada. Jest wodnista.

1 godzinę temu, Lotek900 napisał:

@Domel fajna koszulka😁 skąd masz

Zrobiłem sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e223577a02afa.jpg

436a3146564a1.jpg

7a4ae06f51991.jpg

Klasyczne 1:10 z PA.

Fajna gęsta piana.

Fotki jak domyło zapodam jutro, bo mycia nie dokończyłem (awaria z dzieckiem). Stanęło tylko na spłukaniu piany i auto zostało pod chmurką. Ale domyło nawet te kupy. Rano pstryknę fotki jak wyszło.

Przy 1:10 siedziała krócej niż 1:20, może za ciężka i dlatego szybciej zaczęła spływać ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano o wschodzie słońca.

bbfcb15e66776.jpg

823585fbc2812.jpg

1:10 na innym pacjencie.

443d2c357497e.jpg

Jako ciekawostkę - połowa auta z ostatniej  fotki była pianą DUO a druga połowa podstawowa wersją Neutral AC. Różnicy nie widzę w domywaniu, sam byłem zaskoczony.

Wnioski wyciągnijcie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rygryss napisał:

@V1RU$ dobrze, że to napisałeś... domywanie na tym samym poziomie, a AC tańsza ponad 10pln.

No może zostanę zlinczowany ale różnicy nie widzę. Pomijam zapachy itp. No i AC można spokojnie zarzucać 1:20 co jest optymalnie. Zresztą sam testowałeś bo przy 1:10 piana aż nadto i szybko spływa. Ja AC dorzucam trochę zawsze do BH aby dłużej siedział. Jestem ciekaw jak ta zasadowa piana od ProElite wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rygryss napisał:

To jest Twoja opinia i nie widzę tu pozycji do linczu. 

AC jest wypas, cena, wydajność, domywanie miszcz

Znam takich co pokładali w niej nadzieję i liczyli na moc jak w Magi. O dobrego neutrala raczej trudno. Muszę kiedyś zrobić testa VP Advanced którego moc porównują do zasadowych.

Obie piany domyły na tym samym poziomie, rano po stronie mytej AC mniej plamek i zacieków.

Generalnie i tak trzeba zgodnie z zasadą myć i relaksować się przy 2 wiadrach. A czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy chcą aby po pianie było już po robocie.

Puki co AC to moja ulubiona neutralna piana.

Ciekawe jak wypadnie ta ich zasada i kwaśna - testował ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.