Skocz do zawartości

BOLL Płyn do Plastiku i Opon


Alfa47

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                        Hej Forumowicze !!! 😄

Chciałbym przedstawić wam test produktu BOLL Płyn do Plastiku i Opon. Na początku, zastanawiałem się czy jest sens to publikować, a jeśli tak, to w jakim dziale ?.

Test wykonałem w wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. 🙂

Produkt występuje w 3 pojemnościach.

250ml - 9.50zł,

500ml - 15zł

5l - od 111zł do 125zł.

Kilka słów od producenta - Środek do pielęgnacji i konserwacji powierzchni plastikowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, idealnie nadaje się do pielęgnacji kokpitu,  także opon samochodowych. Nadaje powierzchniom długotrwały i oryginalny efekt. Zapobiega starzeniu się elementów plastikowych i gumowych oraz chroni je przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

 

boll-2.jpg

boll-1.jpg

Kilka zdjęć, w użyciu produktu.

Zaczynamy od wymycia dywaników 😉 ( Nie obyło się bez awantury domowników, bo czyściłem w domu 😄 )

1.jpg

No i bezpośrednio po aplikacji i rozprowadzeniu (w tym przypadku pędzel od Work Stuff) mamy takie oto efekty...

3.jpg

2.jpg

4.jpg

 

5.jpg

 

Teraz przejdźmy na Kokpit i Boczek VW. Jeśli na kokpicie dobrze się przyjrzymy to po prawej zauważymy delikatne przyciemnienie, Tak samo jak i na boczku...

11.jpg

12.jpg

Teraz przejdźmy na zewnątrz tzn. Na podszybie i oponkach 🙂

6.jpg

 

50/50

7.jpg

 

I Całość...

8.jpg

 

oponki 🙂

10.jpg

 

50/50 😉

9-1.jpg

 

Kto dotrwał do końca, temu dziękuję. Nie jest to product stricte detailingowy, ale dla handlarzy, czy komuś kto potrzebuje ( Szybko i Tanio ) zrobić, to będzie w sam raz. 😉

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:

H225 - Wysoce łatwopalna ciecz i pary.

H304 - Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.

H315 - Działa drażniąco na skórę.

H336 - Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.

H411 - Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

 

Plusy: - Cena, Pojemność (250ml), Przyciemnienie, Hydrofobowość na oponach ( po ok 3 dni po aplikacji, pięknie odpychało wodę)

Minusy: - Dywaniki po aplikacji stały się śliskie, więc dobrze że zaaplikowałem tylko na tylnie, Gdzie lekka warstwa gumy została zdarta to nie przyciemniło już tego, Przy aplikacji jechało chemią i głowa boli gdy robimy to w ciasnym pomieszczeniu (jak ja z początku w łazience).

Na ten moment co do wytrzymałości, to nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero kilka dni po nałożeniu.

Karta Charakterystyki

boll-plyn-do-plastiku-i-opon-karta-charakterystyki.pdf

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, to pisać 😉 Nawet jakieś hejty, wezmę na klatę...

Dziękuję za uwagę, Alfa47 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość piktogramów na tym produkcie powoduje, że zwyczajnie bym go nie kupił... Ale to tylko moje zboczenie 🙂

Co do efektu, według mnie adekwatny do ceny. Jakiś tam jest. Według mnie szkoda zdrowia i czasu na takie produkty. 

Tescik Oki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość piktogramów na tym produkcie powoduje, że zwyczajnie bym go nie kupił...

Jak zobaczyłem foto to myslalem ze kolega kręci aferkę, a tu szczery teścik. Dla mnie tez niekupowalny ze względu na ostrzeżenia :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.