Skocz do zawartości

CleanTech Co Citrus Foam


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rygryss napisał:

@menior , ale ja sie nie bawię na myjniach i ręczne pianownice są mi obce, dlatego u mnie się nie sprawdza w ogóle w PA. Mam porównanie do masy innych pian i cena/jakość cieniutko.

 

No wlasnie,i dlatego napisalem ze moje doswiadczenia dotycza pianownic recznych z ktorymi ja mam porownanie z masa innych  😉 z PA z kolei ja nie mam wiele doswiadczen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, V1RU$ napisał:

Chyba większość pian z oprysku domywa lepiej niż z PA.

Właśnie myślę zrobić test CTCF z oprysku w niedzielę testowo.

W jakim sensie? Robilem takie proby z pianami w opryskiwaczach recznych i kiepsko to wychodzilo,zbyt szybko splywa a 2 litry roztworu ledwo starczaja,a co gorsza latem przy wysokich temperaturach nim zdaze opryskac to juz wysycha,masakra...inaczej moze byc z PA gdzie moge lac ile chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał:

W jakim sensie? Robilem takie proby z pianami w opryskiwaczach recznych i kiepsko to wychodzilo,zbyt szybko splywa a 2 litry roztworu ledwo starczaja,a co gorsza latem przy wysokich temperaturach nim zdaze opryskac to juz wysycha,masakra...inaczej moze byc z PA gdzie moge lac ile chce 

Znaczy się jak w jakim sensie ?

No robię oprysk kwazarem i piana jest  w nim rozrobiona. Litr spokojnie mi starcza. Wiadomo, że na słońcu itp szybko zaschnie. Ale dokładnie spryskaną furę po płukaniu mam bardziej domyta jak z PA. Wiadomo że PA rozcieńcza. A że szybko spływa ok, ale jest to wystarczające aby chemia zadziałała.

Generalnie wolę też z PA lubię piankę, ale z czasu leżenia, grubego budyniu i kolorowych już się wyleczyłem.

Najlepszy przykład jest na pianie od SGCO, BH one robią zdecydowanie lepszą robotę z oprysku niż z PA. Pewnie z PA da się mieć BDB rezultaty ale trzeba iść w większe stężenie, a za gruba pian też zła bo sucha i szybko spłynie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
2 godziny temu, miluss napisał:

Witam. Jakiego stężenia użyć w opryskiwaczu ciśnieniowym tego produktu?? Pzdr

Mocne zabrudzenia (zimą) 1:30 (60ml na 1.8l wody - np. Marolex Ergo 2000) 

Średnie 1:40 (40ml na 1.6l wody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.