Skocz do zawartości

Manufaktura Wosku Interior Finish HD


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, Karbo napisał:

WYSOKI SĄD PROSI O POWSTANIE 😄 

Powiem szczerze nic nie zrozumiałem z Twojego opisu😛 Krótka piłka - siadł Ci ten produkt czy nie w końcu ? 😄😛 Sorki zmęczony chyba jestem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jedrek1980 jeśli masz wersję jak ja, czyli golas to poczekaj. Natomiast jeśli jest u Ciebie lepiej a sądzę tak po piano black to bardzo jestem ciekaw jak tam siadło. 

@Domel siadl, zainspirował. Kurde zapomniałem o najważniejszym haha. 😄 Muszę dołożyć ten ważny element układanki. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Karbo napisał:

 

siadl, zainspirował. Kurde zapomniałem o najważniejszym haha. 😄 Muszę dołożyć ten ważny element układanki.  

Aaha ok, bo jakoś nie wyczytałem tego z Twojego opisu 😉 Jakiegoś krótkiego podsumowania mi brakło 😉  Dzieki za wyjaśnienie - sorki może przemęczony jestem 😉 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania ze Interior HD jest do dekorów, elementów lakierowanych wewnątrz auta, a do kokpitu, tworzyw sztucznych to używajmy dressingów przeznaczonych do tego 🙂

Ja mam u siebie "ala dekory" w Peugocie 407 🙂  w weekend sprawdzimy 🙂

@Karbo Rzeczywiście podzielam oponie @Domel . Test dobry, pięknie wszystko, ale rozpisałeś się, nagadałeś, a sensownego krótkiego werdyktu brakowało 😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Szanowni,

A może zróbmy tak, że puścimy dwie puszki w obieg. Niech zacznie kolejna osoba na forum, użyje i puści dalej w obieg do kolejnego zainteresowanego?
Myślę, że fajny pomysł bo jeśli nie podejdzie to po prostu odeślesz produkt dalej, jeśli podejdzie to już będziesz mieć wyrobione zdanie i możesz taki produkt sobie sprawić na własność - a zniżka forumowa przypominam że działa 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel @david2888 HEJTERZYY BUUUU 😂😂

Już wszystko mówię. Panowie nie mogę ładnie tego spiąć i podsumować. Musiałem się z tym ogarnąć jak to ładnie ująć. Problemem jest fakt, że ten produkt w przypadku moich działań w zależności od materiału wykonania tudzież jego jakości zachowywał zupełnie inne właściwości estetyczne. Zobaczcie na to, że raz jest ciemno, raz satynowo. Satyna w toyocie mi nie podeszła, natomiast w skodzie już tak. Dlatego moje wywody były długie, zdjęć było nie mało, aby każdy przyjął swoje zdanie. To już nie jest produkt PSIK PSIK CZORNY MAT I GŁYMBIA. Tu werdyktu nie da się narzucić ot tak. Mnie on kupił, bo po każdym elemencie chciało się próbować na nowym. Wzbudzał we mnie ciekawość. Brak zakończenia jest też dlatego, że w ciągu miesiąca mam zarzucić HD na dekory 🙂 tam pokaże jak duże ma jaja 🙂

Pomysł dobry, chętni też się znajdą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Manufaktura Wosku napisał:

A może zróbmy tak, że puścimy dwie puszki w obieg

to moze ja bede sponsorem i z chęcią WYPORZYCZE swojego "HardkoreWAX" ktorego kupiłem za 30 zł (była to pierwsza partia Dominika jak wchodził na rynek ) Pewnie sie nie jeden zastanawia dlaczego wypożyczę ??a no dlatego że chciałbym zeby za miesiac a moze rok jednak ta puszka wróciła (moze byc nawet pusta) ale zeby wróciła do mnie 

 

Wosk udostepnie za free aby ktos opłacis wysyłke co ty @Manufaktura Wosku na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi Bardzo fajnie:) Jeśli chcesz to też nie ma problemu abyśmy wysłali nową puche która jest troszkę bardziej poręczna, te pierwsze niestety lubiły czasem ugryźć w palec 🙂

Zdecyduj i działamy:) Myślę że można nowy wątek otworzyć z obiegowa wymianą na naszym profilu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to zalezy juz od was. Mnie to bez roznicy jaka to puszka bedzie krążyć po Polsce czy ta co gryzie czy ta szczerbata i niegroźna 😆. Akcja fajna bo nikt takiej akcji nigdy nie zorganizowal (albo mi nic nie wiadomo na ten temat) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zalezy juz od was. Mnie to bez roznicy jaka to puszka bedzie krążyć po Polsce czy ta co gryzie czy ta szczerbata i niegroźna . Akcja fajna bo nikt takiej akcji nigdy nie zorganizowal (albo mi nic nie wiadomo na ten temat) 

Kiedys Nowicki puszczał vp beading marwelous - ale co tam sie działo nie wiadomo (jest nawet film na YT)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dzisiaj @Manufaktura Wosku Interior Finish HD na  dekory w moim aucie 🙂 Pacjent to Ford Focus Mk2 i drzwi pasażera. 
Tak to wygląda: 
20190216-134203.jpg
Przed dotarciem: 
20190216-134354.jpg
Po doratciu:
20190216-134430.jpg
20190216-134433.jpg
20190216-134438.jpg
20190216-134604.jpg
Jak widać produkt jakby przyciemnił? Dekor stał się jakby bardziej mleczny w porównaniu do niezabezpieczonego niczym. Strona posmarowana bardziej śliska. Reszte wniosków wyciągajcie sami 😄 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja szybka, krótka prezentacja Interior Finish HD, ale na prawdziwych "Dekorach" lakierowanych w Mercedes E-klasa W210. 

Na początek odświeżenie dekorów przedłuża z Ali.... (działa jak należy) 

14.jpg.c110bb40a1fdafe973cfde192eae7f82.jpg

No i następnie aplikacja paluszkami - idealna sprawa, szybko, przyjemnie, pachnie obłędnie! 

IMG_20190302_102730.jpg.82808ba18e746bc82a4afd02a553fde8.jpg

Po odczekaniu jakis 10 minut czas na dotarcie i takie efekt

15.jpg.48a3bee5cffde9a53ac39fe94ebdd0af.jpg16.jpg.3ee31d4b623f382055c119941dc9583b.jpg

Przed i po:

18.png.be9e533f753e57a5412e93e3103366db.png

Podsumowując:

INTERIOR FINISH HD delikatnie przyciemnił - nie znacząco , ale za to dodał dużego połysku lakierowany elementom. Wiadomo, że mechaniczne odświeżenie zrobiło główna robotę, ale ten wosk idealnie uzupełnił to czego oczekiwałem jako efekt końcowy. 

Efekty efektami, ale ta aplikacja to sama frajda i przyjemność 😍👍 

  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Manufaktura Wosku napisał:

@david2888 nie chce Ci psuc zabawy stary ale to miala byc jagoda 😄 ale jesli siadło Ci jako wiśnia to niech tak zostanie 😄

 

Było dodać w nazwie cherry czy coś 😁

Jeden producent ma kolorowa pianę ze słowem "mint" I zapach albo gruszka albo winogrono 😁 tutaj rozczarowanie w CH... 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Manufaktura Wosku napisał:

@david2888 nie chce Ci psuc zabawy stary ale to miala byc jagoda 😄 ale jesli siadło Ci jako wiśnia to niech tak zostanie 😄

 

Kurde już mi się pier.... Wiadomo, że chodzi o Jagode, a wiśnia w głowie mi się ubzdurala, bo interior Finish HD to taka wisieńka na torcie, jak napisałem wyżej hah 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manufaktura Wosku to ja poproszę o zapachu jakis perfum hah ale nie wiem jeszcze jakich 😜 może męskich a może takich jak dressing do wnętrza funky witch Mademoiselle. Coś takiego nie typowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.