Skocz do zawartości

WARSAW MOTOR SHOW 2018


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć,

"Z satysfakcją informujemy, że w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie odbędzie się już IV edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show. Planowany termin wydarzenia to 15-18 listopada 2018 r. "

Tymi słowami zaczyna się info na stronie wydarzenia.
Jak co roku, na targach będzie się wystawiało sporo firm z naszej branży.

Ja również będę na miejscu. 
Zapraszam w każdy dzień targów na stoisko SonaxPROFILINE gdzie będę w towarzystwie techników Sonax, wykładowców DetailingAcademy, Pawła Nowickiego i specjalistów detailingu z Europy. Jak to mówią, będzie grubo!

Odbędzie się też super spotkanie a tak naprawdę świetna konferencja detailingowa.

Zapisy prowadzone są przez system rezerwacji usług auto detailingu oraz szkoleń www.detailingo.pl 
(tutaj link bezpośredni: https://www.detailingo.pl/szkolenia/warszawa-sonax-profiline/). 

Forum Kosmetykaaut.pl będzie patronem konferencji.

Zapraszamy do spotkania na żywo podczas konferencji oraz na stoiskach.


SONAXPROFILINE.jpg.bb8183c14885bdd96ee1149a4b2ad81d.jpg.2874b99a5eb617a0fe1063f8205b0a25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oj, co to był za dzień. Jak się pozbieram to coś napiszę.

Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i zapraszam na jutro.

Zapraszam również na OldSchoolDetailing Arek Kaźmierczak na Fejsie. Tam będzie znacznie więcej relacji z targów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super.@Arek jeszcze raz dzięki za wkręcenie do ekipy i możliwość pracy przy skodzianie. Mam niedosyt szkoleniowy, ale możliwość pracy z najlepszymi jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem. Pozdrowienia dla całej ekipy i czekam na więcej.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK @MirekGTS budujące jest to, że wspólna pasja momentalnie skraca dystans między nowo poznanymi osobami. Nie ma niepotrzebnego udawania i tworzenia zbędnych pozorów.

Świetnie się dzięki Wam bawiłem👏👊🤩

P.S. Szczere uśmiechy na twarzach potwierdzają fantastyczną atmosferę panującą w hali detailingu na WMS 2018 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.