Skocz do zawartości

Porównanie/test AIO


Eidos71

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, menior napisał(a):

@Eidos71  AW Enigma AiO pozostawia po sobie jakies konkretne zabezpieczenie?(czy to cos bardziej jak essence) i duzo kryje czy raczej usuwa? 

Ja bym powiedział, że to zupełnie inne pasty. Enigmą jesteś w stanie usunąć rysy. Zabezpieczenie, wg. producenta to 3 miesiące jak dobrze pamietam. Nigdy nie miałem możliwości tego  sprawdzić, bo zawsze na nią szły powłoki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx  no wlasnie o te zabezpieczenie mi chodzi,w przypadku Essence producent tez cos mowi o zabezpieczeniu ale w rzeczywstosci zadnego nie ma i sam dystrybutor przyznaje ze to nie zabezpieczenie a bardziej baza pod powoki to co zostawia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Tedek564 - ścierność zbliżona do pasty finiszowej. Posiada jednak wosk i sporo wypełniaczy, więc efekt finalny jest zacny. Ścierność poprawisz, pracując padem polishowym / one step. Jeśli chcesz nieco agresywniejszą odmianę Speed'a, zakup 3D AAT 505. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 mam pomysł wykorzystać ta pastę  w połączeniu z 3d poxy. Samochód ktry posiadam ma miękki lakier.
Chciałbym liznąć ten lakier, jakby go oczyścić, wyciąć drobne ryski, moze zlikwidowac jakies swirle, a nastepnie polozyc 3d poxy.
Co myslisz o tym, aby zastosować 3d speeda w polaczeniu z zoltym padem honeya na maszynce dual action 9mm - takim połączeniem chyba nie bedzie to agresywne dla lakieru? A nastepnie polozyc za pomoca miękkiej gabki polerskiej 3d poxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
45 minut temu, Tedek564 napisał(a):

ile przejazdów mogę zrobić pastą 3d speed tzn l. Ile razy mogę spolerowac tym auto?

To nie są pasty tnące wycinające mikrony w mgnieniu oka. Możesz to robić przez lata 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tedek564 napisał(a):

Drugie pytanie jakie pady polecasz z tych tańszych firm? Royal Pada, ADBL, NAT?

Tak naprawdę, to nie polecę Ci żadnych padów z wymienionych przez Ciebie firm. Używałem padów tych marek, teraz używam innych (LC, Zvizzer, Shine Pads, Evoxa, B&S, Honey) i uważam, że w przypadku padów warto zapłacić nieco więcej za lepszą jakość, trwałość i komfort pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.