Skocz do zawartości

ProElite Black Gum


paperson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dziś przedstawiam Wam dressing do opon i plastików zewnętrznych Black Gum firmy @ProElite.

Opis oraz instrukcję użycia znajdziecie poniżej:

Ode mnie jeszcze zdjęcie bardzo przyjemnego i funkcjonalnego opakowania, w którym dostajemy produkt, tj. puszki z zakręcanym korkiem o pojemności 250ml:

468456403_PuszkaBG.jpg.5a123d3cd9408f58514ec8f0a3aa5f6f.jpg

A tu cały zestaw (kartonik, puszka i aplikator):

1326865288_BlackGum.jpg.3848cee19ee993d2b15423997d088cbc.jpg

W środku puszki znajduje się wodnista, bezbarwna ciecz, trochę przypominająca zapachem ADBL Black Water. 

Aplikacja? BA-NAL-NA!!!😘, dressing dzięki swojej wodnistej konsystencji rozprowadza się bo oponie bardzo szybko i przyjemnie. Dodatkowo Black Gum jest bardzo wydajny. Chyba już mam swój typ na nadchodzącą zimę ;-)

Efekt? Podobny jak po ADBL BW: opona odzyskała pierwotną czerń, efekt leży gdzieś pośrodku między szajnem, a satyną :good:

Zresztą zobaczcie sami:

BG_makro.jpg.4c84be3fa66935199997d6d1671981ca.jpgBG_cala.jpg.77e0c411358d2801019f976a52f6e8eb.jpg

 Nałożenie dressingu na cztery opony zajęło mi max. 5 minut.

Jeśli prawdą okaże się to co obiecuje producent, czyli opona utrzyma "długotrwały efekt odświeżenia koloru", to będzie to mocny zawodnik wśród krajowych dressingów do opon i plastików zew.

Test uważam za rozpoczęty. W weekend Leon przejedzie 1000 km, więc będzie to pierwszy solidny sprawdzian dla Black Gum.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, paperson napisał:

bardzo przyjemnego i funkcjonalnego opakowania,

A ja dalej podtrzymuje ze opakowanie jest bardzo nie funkcjonalne i nieprzyjemne 😄 Jak ten pojemnik wypadnie z ręki - a zdarzało się z innymi - wszystko leci na ziemię.

Nie wygodnie aplikuje się go na gąbeczki. Trzeba docisnąć aplikator do otworu i przechylić całość w dół. Można przelać, wylać, oblać się całego - czyli bez rękawiczek nie podchodź 🙂

Ja bym wołał, żeby ten produkt był w normalnej buteleczce, a że jest bardzo wodnisty - gęstość ma lżejszą niż woda - potrzebny jest atomizer - i w tedy można wygodnie, bezpiecznie, oszczędnie dozować.

Sam produkt ma bardzo charakterystyczny jakby ziołowy zapach a czerń jest mocna i błyszcząca taką jaką lubię. Nie wiem jeszcze jak trwałość, ale oprócz tego opakowania dresing zapowiada się bardzo dobrze. Idealny na szybkie akcje 🙂

 

t

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Domel napisał:

A ja dalej podtrzymuje ze opakowanie jest bardzo nie funkcjonalne i nieprzyjemne 😄 Jak ten pojemnik wypadnie z ręki - a zdarzało się z innymi - wszystko leci na ziemię.

Nie wygodnie aplikuje się go na gąbeczki. Trzeba docisnąć aplikator do otworu i przechylić całość w dół. Można przelać, wylać, oblać się całego - czyli bez rękawiczek nie podchodź 🙂

Ja bym wołał, żeby ten produkt był w normalnej buteleczce, a że jest bardzo wodnisty - gęstość ma lżejszą niż woda - potrzebny jest atomizer - i w tedy można wygodnie, bezpiecznie, oszczędnie dozować.

 

A ja się z tym zgadzam w całej rozciągłości. Od razu przelałem do butelki z atomizerem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

3 dni i równo 1000 kilometrów w słońcu, deszczu, po powiatówkach i autostradach. Tyle trwał pierwszy poważny test dresingu Black Gum od @ProElite 

Na tę chwilę z trwałości dresingu jestem bardzo zadowolony. Opony prezentują jednolitą satynę:

BG_cala.jpg.f85b5162d23b1287b825acb075356b0e.jpgBG_blisko.jpg.34c82ec33775d6e1f1c50b82ef1732ce.jpg

Natomiast po opłukaniu myjką widać, że opona wykazuje dobrą hydrofobowość 💪

BG_kropelki.jpg.b3c4463d79488a81e4f521d2998e2c48.jpg

Test trwa dalej :-)

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

Dla potomnych, wspomnienie o ProElite w tym teście.

 

Notabene nie odkryłem jeszcze nuty zapachowej ale jest tak intensywna, że czuć 30 minut po aplikacji w odległosci 1 metr od opony.

Nie znam trwałości - sprawdzę w tym roku.

Brakuje tylko innej butelki i atomizera i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka słów ode mnie

 

produkt z fajnym zapachem, aplikacja bardzo poprawna i fajnie wydobywa czerń w oponie

b.szybko odparowuje, pozostawiając macik- rewelacja

aplikacja z butelki/puszki to jakaś tragedia, na filmiku będzie widoczne jak łatwo można przelać

 

przy oszczędnym aplikowaniu na oponę, zostawia mazy (przynajmniej na tych oponach), po dotarciu jest gorzej

jak dla mnie, aplikacja na bogato bez docierania jest optymalnym rozwiązaniem

 

w porównaniu do ES Gumshine, ProElite aplikuje się gorzej, ale Gumshine nie ma takiej czerni po aplikacji- kamerka słabo to pokazuje

 

teraz kwestia jak długo posiedzi

 

 

jakby nie ta pucha z której tragicznie się aplikuje, produkt zostałby u nie na szybkie akcje

 

cena w porównaniu do Gumshine słabiutko i raczej zostanę przy Eco Shine pomimo, że nie przyciemnia tak jak Black Gum

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otworzyłem dressing do nabłyszczania i pielęgnacji plastików wewnątrz auta- Cockpit Oceanic... zapach, puszka/pojemnik, gąbka i płyn identyczny jak Black Gum 🤨

 jak dla mnie rożni się tylko naklejką, @ProElite o co kaman?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wrzuciłem na gumy w volvo, nie siedzi u mnie ten dressing i nie będę się już z nim męczył

 

 

 

P1080527.JPG.af4603a9e49394c322a6470c9b7fbb1a.JPG

 

P1080528.JPG.f5f055b10c251df3e85451ffb25ed6b1.JPG

 

 

 

a jak zarzuciłem dużo, błyszczy się jak psu.........

 

P1080529.JPG.4a7cb5a6ad4d919ff74bfd0cc85eb194.JPG

 

P1080530.JPG.c03001cbaf9c7a4659fdbe2cd03422b7.JPG

 

P1080525.JPG.d9cb0ea8c81b2990c2a2c225b8e6fce4.JPG

 

 

 

 

 

dzisiaj myłem TIGI i klasycznie oponki szamponikiem od Megsa, tak wygląda w słońcu, lewa strona ProElite- prawa Eco Shine

 

P1080536.JPG.36953ed561afab9ce111d044cd357736.JPG

 

P1080538.JPG.e0ef18a67be45f67e8c39cb45f321838.JPG

 

 

P1080538.JPG.e0ef18a67be45f67e8c39cb45f321838.JPG

 

 

filmik

 

 

 

P1080537.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Parę fotek ode mnie bo ciężko nazwać to recenzją 😄

Ogólnie, zapach mnie całkowicie zachwycił, bardzo mi się podoba. 

Połysk od razu po aplikacji jest super, idealny na jakąś imprezę/zlot (co prawda nie w tym samochodzie😂).

Oprócz opon zarzuciłem też na plastiki.

OONujps.jpg

OvvbwDX.jpg

Nie patrzcie na próg drzwi, niedługo to się zmieni (oczywiście na lepsze)😄

whk51iY.jpg

cWm1V8p.jpg

94aFrDg.jpg

I kropelki na gumie

iPeeuS9.jpg

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.