Skocz do zawartości

gratisy do zamówień


zgoda150

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze i nie zawsze 😉 kiedyś do zamówienia dostałem miłe dodatki, a w tym roku robiłem dosyć spore zakupy w tym samym sklepie i trochę się zawiodłem bo nic nie otrzymałem 😞 Planuję ponownie spore zakupy i miło byłoby otrzymać gratisy przydatne, 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak zamawiasz z oficjalnej strony producenta np. Soft99, a co innego od dystrybutora, który ma ograniczoną ilość, a zamówień setki. Soft99 czy carchem pozwalają sobie do nawet małych zamówień dodać torbę, smycz, długopis czasem kubek. A Taki dystrybutor przy zamówieniu produktu softa otrzyma 100 toreb, w zamówień ma 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie liczę na żadne gratisy.... Czasem człowiek zostawia w sklepie nie związanym z detailingiem od 500 w górę za różne pierdoły i gratisów brak. Dlaczego mam oczekiwać gratisów przy zakupach od partnerów forum czy innych sklepów przy takich samych kwotach.... Oczywiście są sklepy, które przy wydaniu określonej kwoty dają możliwość wyboru gratisów.
Nigdy nie biore pod uwagę zakupów w sklepie przez pryzmat gratisów. Dla mnie bardzo ważna jest wiedza o produktach proponowanych przez dany sklep.

PS: kiedy na nic nie licze, a otrzymam jakiś tester lub gadżet radość jest jeszcze większa

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SylPio napisał:

Ja szczerze mówiąc nie liczę na żadne gratisy

Ja również. Bardziej interesuje mnie dostępność poszukiwanych produktów i jak najlepsza ich cena. Zawsze zrobię szybciej zakupy w sklepie, w którym znajdę interesujące mnie produkty bez gratisów, ale w dobrej cenie, niż w sklepie, w którym - pomimo zapewnionych gratisów - znajdę tylko część poszukiwanych rzeczy w cenie "jak wszędzie", lub drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że gratisy są fajne ale są rzeczy ważniejsze 😉 ja wracam do sklepu który nie robi pomyłek w zamówieniu, który idzie Ci np na rękę ( brak jakiegoś produktu możesz napisać żeby wstrzymali wysyłkę a ty możesz za niego już zapłacić i wyspa jak dojdzie ), no i jak kolega wspomniał to asortyment 😉

Co do rabatów to są przerozne, niektóre promocje czasowe w sklepie też wykluczają gratisy. Jeden sklep zrobił promocje na koniec zimy że sklep daje rabat zależny od temperatury na dworzu i mi udało się dorwać jednorazowy rabat na 23%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też patrzę głownie na cenę i dostępność wszystkich przedmiotów, których aktualnie potrzebuję.

Dodatkowo mam kilka ulubionych sklepów, gdzie zawsze jest super realizacja, szybko i bez pomyłek.

Gratisy to tylko miły akcent i często bywają, chyba, że są duże promocje, wtedy rzeczywiście mniejsza szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ważne aby sama realizacja zakupu przebiegała bez zakłóceń ( dodawanie do koszyka bez wchodzenia w dany przedmiot, łatwość wpisywania danych do wysyłki/fv, bezproblemowa forma płatności), na rabaty aż tak bardzo nie patrzę, bo przy zamówieniu np za 100-200zl to rabat 5 czy 10 procent też nie daje tak wiele.
Za to otrzymanie jakiegoś niespodziewanego gratisu jest super przyjemne (choć w moim przypadku jakoś bardzo rzadkie 😞 ) ale czy jest sens zmieniać sklep aby dostać darmową magiczną gąbkę, fibrę czy inny drobiazg? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kursien jeżeli korzysta się długo z jednego sklepu to nie ma sensu go zmieniać, ale wiele sklepów oferuje obsługę na najwyższym poziomie i osobiście dodanie gratisu odbieram jak coś w stylu "fajnie że u mnie kupiłeś, mam nadzieję że wrócisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.