Skocz do zawartości

Czyszczenie Skóry (Jasna i Ciemna)


luxcar_bialystok

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym się zapytać jakich produktów używacie do czyszczenia Skóry w samochodach.

Czym czyścicie, oraz impregnujecie.

Używam zawsze firmy Colourlock ale niestety albo produkt się zepsuł albo skóry są w coraz gorszej kondycji.
Zajmuje się praniem tapicerek, oraz czyszczeniem wiec zależy mi na dobrym produkcie ale też na takim na którym nie splajtuje JA i KLIENT :)
Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, smerf91 napisał:

Ja ze swojej strony moge polecić  Daniel Washington LEATHER CLEAN/PROTECT w moim teście wypadł dużo lepiej niż Colourlock 🙂 

Teście doczyszczania?
Poza siłą czyszczenia jeszcze ważniejsze jest nieuszczkodzenie topcoat'u.
 

7 godzin temu, luxcar_bialystok napisał:

dziękuje za pomoc, może ktoś jeszcze podzieli się swoimi opiniami?

Ode mnie +1 dla kecav light. Power nie mam i nie korzystałem.
Mam za dwadzieścia cleanerów do skóry, ale takich z podziałem słaby/mocny na rynku są dwa. W tym Kecav.
Przejrzyj sobie temat o czyszczeniu skór - tam pisałem które są do czego moim zdaniem najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof tak w teście doczyszczenia wyciągnął znacznie więcej niż Colourlock soft. Co prawda Daniel Washington jest podobno bardziej jak Colourlock strong ale ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem go polecić. A znasz jakieś przypadki, że Daniel uszkodził topcoat? Niżej porównanie:
20180803_192147.jpg
20180803_192611.jpg
20180803_192745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf91 napisał:

@Birkhof tak w teście doczyszczenia wyciągnął znacznie więcej niż Colourlock soft. Co prawda Daniel Washington jest podobno bardziej jak Colourlock strong ale ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem go polecić. A znasz jakieś przypadki, że Daniel uszkodził topcoat? Niżej porównanie:

Nie znam takiego przypadku - po prostu mówię, że nie tylko siła domywania jest najważniejsza, a jeszcze inne parametry - w takiej sytuacji wygrywało by sipom pvs czy carpro inside.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, a używał ktoś z Was produktów do czyszczenia skór od RR Customs? Wydali niedawno te produkty w dobrych cenach - zestaw za 59zł.
U siebie mam czarną półskórę i chciałbym ją doprowadzić do ładu.

A i jeszcze mam pytanie. Orientuje się ktoś ile np. z zestawu z colour locka schodzi produktu na taką półskórę? Na ile razy taki zestaw wystarczy (+/- oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolley napisał:

Panowie, a używał ktoś z Was produktów do czyszczenia skór od RR Customs? Wydali niedawno te produkty w dobrych cenach - zestaw za 59zł.

Na grupach FB pojawił się post w którym nie wymieniono z nazwy środka (choć było wiadomo co to). W poście, razem z filmikiem, pokazano działanie, które delikatnie ujmując, było dalekie od oczekiwań, a dokładniej było praktycznie niszczące dla topcoutu a co za tym idzie i dla skóry. Niestety post zniknął (lub został ukryty).

 

4 godziny temu, jolley napisał:

U siebie mam czarną półskórę

Możesz sprecyzować, co określasz mianem półskóry?

4 godziny temu, jolley napisał:

A i jeszcze mam pytanie. Orientuje się ktoś ile np. z zestawu z colour locka schodzi produktu na taką półskórę? Na ile razy taki zestaw wystarczy (+/- oczywiście)

2-4 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że lepiej dołożyć parę zł, do sprawdzonych środków.

31 minut temu, Pkubalak napisał:

Możesz sprecyzować, co określasz mianem półskóry?

Miałem na myśli boczki skórzane. Gładka skóra. Kanapa tylna to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.