Skocz do zawartości

Czym polerować woski ?


Gość cecylia

Rekomendowane odpowiedzi

Za niedługo będziecie maszynami kokpit ogarniać :cry:;) ...i detailing z przyjemności stanie się rutyną żeby wszystko ,szybko,bez użycia siły ogarnąć.Można sobie pomagać bo wiadomo że np korekty ręką nie zrobisz ale żeby wosk maszyną polerować.. :kox:

Ja ścieram zawsze fibrą polerską od liquid elements (lub jakąś z krótkim włosiem)i potem poleruje Geyonem boa i po problemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
631331 Żadnego wosku polerka nie nakładamy

:D

 

"Machine Application:

Put a plastic sandwich bag or a microfiber glove over your hand and work the wax out of the jar. Rub the wax onto a soft foam finishing pad.

Turn the Porter Cable 7424 (or any dual action polisher) on between 3 and 4. Apply Souveran in a thin, even coat over one panel at a time. There is no need to apply pressure."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mowa tu o maszynie DA, gąbce finiszowej i specjalnej nakładce z mikrofibry. Obejrzyj sobie ten filmik od 30 minuty, tam jest pokazane jak nakładać maszynowo woski, a później jak je polerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nakładanie wosku i jego polerowanie miękką fibrą to jest chyba najprzyjemniejszy moment całego procesu !

Nie wymaga to żadnej wielkiej siły. Po co szukacie problemów na siłę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale tu nikt sobie nie szuka problemów na siłę ;);)

Po prostu padło pytanie:

czy po użyciu pasty np menzerna 3in1 wosk mogę nakładać również polerką? czy ręcznie? z góry dziękuję za odpowiedź :o

I odpowiedź, że można nakładać maszynowo i tak samo można maszynowo polerować woski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. wplyw temperatury podczas nakladania wosku taka metoda, albo inne czynniki o ktorych nie mam pojecia.

Nikt nie szuka problemu ale takie stwierdzenia ze TYLKO jeden sposob jest ok albo "Żadnego wosku polerka nie nakładamy" uwazam za pewna dysfunkcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam Panowie. Gdzie w Polsce można dostać takie nakładki z mikrofibry (na gąbkę 135mm) jakie widać na filmie? Szukałem w googlach wpisując "nakładka z mikrofibry" lub "microfiber bonnet kit". Niestety wszystkie wyszukane oferty były z zagranicy. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.