Skocz do zawartości

WORK BOTTLE


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie,

Cieżko określić przebieg triggerów, jest dużo zmiennych a i czasami trafia się wadliwy egzemplarz. Jeżeli pada bardzo szybko to może to być właśnie wadliwy egzemplarz. Jeżeli ktoś uważa ,że tak jest w jego przypadku zapraszam na PW spróbujemy rozwiązać sprawę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako amator, który używam T&G okazjonalnie, co jakiś czas robię tak(też mam butle WS do T&G). Po użyciu T&G przeplukuje atomizer woda i od powietrzam, tak żeby w nim nie był T&G, bo jak wiadomo T&G to mocna chemia i potrafi większość atomizerów rozwalić. 

Wiec nie ma co obwinia Work Stuff że atomizery lipne, tylko że za mocna chemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Work bottle używałem rok do tire cleanera i nie padł. Z tego co wiem to są te same atomizery co można kupić canyona np w MrCleaner (te z logiem), a tych używam już kilka lat i nawet z tar and glue w którym faktycznie po roku padł (bez wypsikiwania po użyciu) no ale myślę, że rok w T&G to i tak dobry wynik. Także nie narzekam, super jakoś butelek, nic nie jest wieczne 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 chemia za mocna na te atomizery 😉 atomizery dane odpowiwtrzaja się po dosłownie chwili. Trzeba się namachac żeby zassalo płynu spowrotem.

Z początku byłem zajaraby tymi butlami. Ale już teraz wiem że gdzieś tam popełniłem błąd kupując ich aż tyle. Głównie za wina atomizerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie, u was 'nadruk' na poprzedniej wersji butli WS też tak słabo trzyma i ginie w oczach?
Butelki używane weekendowo w sezonie, czasami tylko przewożone w aucie z innymi w torbie.

Co najlepsze nowa seria (po prawej z małym logo) trzyma się bardzo dobrze 😉  

20200218-190703.jpg

20200218-190901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.