Skocz do zawartości

Strefa Detailingu HadwaoNet - Wheel Cleaner


wifi944

Rekomendowane odpowiedzi

witam od razu do rzeczy 😄

dostałem do testów oto ten środek zobaczymy jak poradzi sobie z nie mytymi nigdy felgami z busa 😄 

Opis 😉

Silny, zasadowy środek do mycia felg samochodowych, Wheel Cleaner - 1000 ml

Wheel Cleaner to silnie skoncentrowany płyn do mycia każdego rodzaju felg samochodowych. Innowacyjny skład produktu bezkompromisowo usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, lotną rdzę i pył z klocków hamulcowych.

Wheel Cleaner doskonale rozpuszcza zapieczony brud i można go stosować również do czyszczenia opon.

Produkt pozostawia na oponie filtr ochronny utrudniający przywieranie brudu, dzięki czemu guma na dłużej pozostaje czysta. Dodatkową zaletą stosowania preparatu Wheel Cleaner jest utrzymująca się na oponie przez pewien czas delikatna satynowa czerń.

Jak stosować preparat do mycia felg?

Zabrudzoną powierzchnię dokładnie spryskać płynem Wheel Cleaner. Pozostawić na krótką chwilę by środek mógł rozpuścić zabrudzenia. W razie konieczności użyć pędzelka. Po zakończonej pracy dokładnie spryskać wodą.

 

 To lecimy 🙂 

zawodnik 

DSC_0459.JPG.bbf844b65459d3ff00eef282a0fa5a6a.JPG

DSC_0461.JPG.8f929a81298c8c92b2dd24d5f1c8fe59.JPG

pacjent 😄 masakra 

DSC_0462.JPG.b9ce7b9b90bc60adc74100ac4fb63da0.JPG

DSC_0463.JPG.e8d681ab165ed62dfbb87379a49c2111.JPG

produkt płynny, chemiczny, jakoś bardzo nie szorowałem używałem zwykły budowany pędzelek 🙂 i sorry za palec:D 

DSC_0464.JPG.6abbc4370905a6481ef71fbae96dc752.JPG

z bliska jak na 1 razowe mycie dał rade jest mocny ... bo zwykły pędzelek się zaczął rozpuszczać 

DSC_0465.JPG.7511be080e2922e2d8852c2ecf5ae456.JPG

DSC_0466.JPG.9b0c44b1ec9235bae43ebd80fbeb9b83.JPG

opinia,  środek jest mocny to na pewno , poradził sobie z kilku letnim syfem, i ze zwykłym pedzelkiem 😄 aplikacja banalna , jakoś bardzo nie daje po nosie.

Ja polecam ten produkt ale nie zastosował bym go na jakiejś polerowanej feldze czy w co tygodniowym myciu , nadaje się do szczurów z którymi sobie radzi , cena też spoko będe go używał sporadycznie jak coś mega się trafi 🙂

pozdro i zapraszam do komentowania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • Moderator

obraz.png.3289e74b3820df595b9f5f8234e83da4.png

Cytat

Więcej informacji

Silny, zasadowy środek do mycia felg samochodowych i opon, Wheel Cleaner

Wheel Cleaner to silnie skoncentrowany płyn do mycia każdego rodzaju felg samochodowych. Innowacyjny skład produktu bezkompromisowo usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, lotną rdzę i pył z klocków hamulcowych.

Wheel Cleaner doskonale rozpuszcza zapieczony brud i można go stosować również do czyszczenia opon.

Produkt pozostawia na oponie filtr ochronny utrudniający przywieranie brudu, dzięki czemu guma na dłużej pozostaje czysta. Dodatkową zaletą stosowania preparatu Wheel Cleaner jest utrzymująca się na oponie przez pewien czas delikatna satynowa czerń.

Jak stosować preparat do mycia felg?

Zabrudzoną powierzchnię dokładnie spryskać płynem Wheel Cleaner. Pozostawić na krótką chwilę by środek mógł rozpuścić zabrudzenia. W razie konieczności użyć pędzelka. Po zakończonej pracy dokładnie spryskać wodą.

Płyn do mycia felg Wheel Cleaner - zalety stosowania:

- bezpieczeństwo stosowania

- wysoka skuteczność czyszczenia

- błyskawiczne działanie czyszczące

- pozostawia filtr ochronny, dzięki któremu opona na dłużej pozostaje czysta

Mój filmik.

 

 

obraz.png.e2d07422a1648cfa01a2f77d500b7f0e.png

Zamierzam mocniej po testować ten produkt w tym sezonie, bo bardzo mi się spodobała jego uniwersalność i moc. Porównam go jeszcze do Funky Witch bo też nadaje się do opon i felg.

Przy cenie 24PLN za 500ml chyba warto nabyć 5L.

Szkoda, że zapach taki zasadowy chemiczny - gdyby był bardziej cukierkowy lepiej by się pracowało. Można by poprawić pianowanie bo przy twardej szczotce piana jest mikro wyczuwalna.

Bardzo dobre wyciąganie brudu z opon i felg.

very good hao li hai GIF

 

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowefelgi #domeloweopony

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.