Skocz do zawartości

Chemical Guys Butter Wet wax


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Według producenta i ludzi poprawiono własciwoszi ochronne,ma bardziej mokry wygląd ,dodano filtry UV, poprawiono trwałosc. ja chwalę sobie ten wosk na lato,mam jeszcze trochę i dlatego wypytuję u nas w kraju gdzie mogę ,czy nowa wersja jest rzeczywiście lepsza. Auto Mario wyglada cacy. masz fotki całego samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porobię to wrzucę na razie jeszcze mam tylko taką :

tqJZKi8.jpg

te same zestawienie

butter wet wax + po jednym dniu Chemical Guys Pro detailer

 

Dobrze razem grają a pro detailer podbija looka i kolor -razem maskują nawet jakieś tam niedociągnięcia lakieru typu małe swirle itp.

 

Tak kropelkuje po 2 tygodniach i 4 myjniach :P

 

650uqFw.jpg

 

Chudek Pete's jest twardym woskiem więc jest szansa że poleży dłużej na samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Posiadam następujące cleanery

Dodo Juice Lime Prime

Zymol HD cleanse

Prima Amigo

Duragloss Squeaky Clean

Który z nich dać pod Chemical Guys Butter Wet Wax?

 

Każdy będzie ok, jednak - jeżeli chodzi o "podkręcenie" efektu i jednoczesny brak problemów z procesem wypracowywania, ja postawiłbym na Prima Amigo... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

11 kwietnia smarowałem auto Butter Wet Wax Vintage, bez glinki, po myciu przetarłem ipa, później Prima Amigo i na to poszedł BWW.Efekt świetny, auto ma zaledwie 4 m-ce, więc nie glinkowałem. Samochód garażowany,od aplikacji 2 x myty na bezdotyku samą wodą, po myciu przetarty CG speed&wipe. Auto dalej wygląda bardzo dobrze, ale strasznie się kurzy, praktycznie można by co chwila chodzić wkoło i zbierać kurz. Zarówno z karoserii jak i z szyb (na szyby też poszedł BWW).

 

Nie mam większego doświadczenia z detailingiem, ale praca z Prima Amigo dość przyjemna i łatwa, a nakładanie i polerowanie Butter Wet Wosku banalnie proste. Po weekendzie majowym znów będę powtarzał zabieg, to postaram się wrzucić jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma zaledwie 4 m-ce, więc nie glinkowałem

Szkoda. Mógłbyś się zdziwić ile smoły jest na glince po takim okresie :D .

 

Co do masełka, też mam obecnie u siebie na aucie. Ja kładłem na HDC, 2 tygodnie temu i jeszcze żyje :) . Następnym razem położę na Prima Amigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja po roku praktycznie na glince nie miałem nic no ale często bardzo odwiedzam bezdotyk ale to zależy gdzie kto jeździ
Chyba spory wplyw tez ma czy auto garazowane :o Niedawno glinkowalem swoje BMW po roku czasu i szkoda glinki i czasu bo nie zebralo prawie nic,a jak sie wzielem za Clio zony co stoi pod chmurka to masakra i to zaledwie po 4 miesiacach :shock: Nie sadze by lakier Renault bardziej wchlanial brud od Bmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po trzech tygodniach od aplikacji ButterWW, umyciu rękawicą, osuszeniu i przetrciu MF z QD, auto wyglądało tak.

 

TsG5dop.jpg

ASKRhID.jpg

 

Przejechałem ok 2kkm i mam zamiar znów umyć i nałożyć kolejną warstwę bww, zobaczę jak to się będzie trzymać. Jakby nie patrzeć to nakładanie tego wosku trwa kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.