Skocz do zawartości

Chemical Guys Butter Wet wax


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

cleaner - butter ; cleaner - colli - butter => takie stosowałem kanapki, kładzenie na buttera jeszcze reda to bezsensowna robota, w odwrotnym przypadku raczej chyba też, no może te pare % butter podbije look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda cały proces
Bo wyglada powalająco.

 

robisz zdjęcie wrzucasz do PhotoShop'a i masz efekt :good:

 

Pół żartem pół serio.. nie ujmuje tutaj nic PitBull89 bo efekt na pewno jest, ale widać że zdjęcie mocno podkręcone kontrastem, co wpływa na efekt lakieru ;) na takie forum jak nasze nie widzę sensu wrzucania zdjęć po PS i pokrewnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z przed dwóch lat, mycie na 2 wiadra+glinka+ masełko bez podkładu i bez QD,

Wiem, że bez rewelacji ale moje pierwsze glinkowanie i woskowanie:)

 

Moim zdaniem jeśli chodzi o to ile włożysz czasu a jaki efekt uzyskać możesz to jest super wet wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda cały proces
Bo wyglada powalająco.

 

robisz zdjęcie wrzucasz do PhotoShop'a i masz efekt :good:

 

Pół żartem pół serio.. nie ujmuje tutaj nic PitBull89 bo efekt na pewno jest, ale widać że zdjęcie mocno podkręcone kontrastem, co wpływa na efekt lakieru ;) na takie forum jak nasze nie widzę sensu wrzucania zdjęć po PS i pokrewnych

 

Hallo hallo żaden PhotoShop !! Fotki robione telefonem a dokładnie SIII moge mmesem wyslac to samo . Chyba ze jest ktos chetny z okolicy na sprawdzenie osobiscie stanu ;)

 

Jak robilem proste

Mycie reczne + mycie na myjce w miescie + Butter nałozone 2 warstwy i wykonczone PB QD+ też z 2 warstwy = BANAN NA TWARZY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butter robi robote, natomiast kładzenie go na nieodpowiednio przygotowany lakier to troche bezsensu robota, umyjasz auto i pewnie butter zniknie ;) Z masełkiem zawsze będzie efekt oszałamiający, jeśli lakier jest w bdb stanie, bądź świeżo po korekcie, i ta oczywista oczywistość tyczy się każdego innego smarowidła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne HDR :/ nadtepnym razem cykne lustrzanka foty . Co do trwałośco może i sie zmyje po 1myciu ale dla takiego efektu moge auto nim co tydzien smarowac . Bezcenne wrazenia jazdy autem jak widzisz jak ludzia glowy sie obracaja lub jak ktos przeglada sie w twym lakierze hehe :D:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bezcenne wrazenia jazdy autem jak widzisz jak ludzia glowy sie obracaja
potwierdzam :-] nakladalem 2 wastwy tydzien temu.Nawet moja babcia co ma 81 lat mieszka na 3 pietrze wczoraj do mnie a ty autko czyściłeś ze się tak świeci :song:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Butter jest moim ulubionym woskiem.Kiedy przygotuję lakier zgodnie z kanonami sztuki,wypracuję Vanillę Hand Glaze ,położę Buttera a po pewnym czasie Spray and Gloss to sam stoje,stoje i patrzę na autko,szczególnie wieczorem. Świr jakiś czy co?

Teraz jest nowa,podobno lepsza wersja Buttera z serii Vintage. Czytam na zagranicznych forach,że jest trwalsza i bardziej mokra od obecnej. Zna ktoś z Was tę wersję? Bo nigdzie w forumowych sklepach nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.