Skocz do zawartości

Uniwersalny dressing do plastików i gum


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Ja polecam 303 Protectant lub ValetPRO Talos Protectant, jeśli chodzi o uniwersalność to praktycznie wszędzie można je stosować wewnętrzne/zewnętrzne plastiki, opony, uszczelki, pokrywa silnika. Poza tym bardzo dobrze zabezpieczają, chronią przed UV i ozonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a co powiecie o auto finesse revive trim dressing?

Już był wątek. Poprzednia formuła lipka trochę - trzymała niektórym do paru(-nastu) kilometrów. :shock: Teraz EXCEDE pisał, że już jest nowa formula, ulepszona.. Miał porobić testy, ale coś cichutko o tym jak na razie albo coś mnie ominęło. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Już był wątek. Poprzednia formuła lipka trochę - trzymała niektórym do paru(-nastu) kilometrów. Teraz EXCEDE pisał, że już jest nowa formula, ulepszona.. Miał porobić testy, ale coś cichutko o tym jak na razie albo coś mnie ominęło.

 

 

Czy aby przypadkiem nie piszesz o Glossie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby przypadkiem nie piszesz o Glossie ?

Racja.. :oops: Ale pisałem prawdę. ;)

 

przemek882, kilka razy używałem.. Nie wiem, ale takie oleiste dressingi nie leżą w moim guście - dodatkowo po deszczu miałem plamy, ale pewnie za 'bogato' nałożyłem.

Jakbyś chciał odkupić to PW. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek882, mam i po przetarciu MF jest elegancki matowy kolorek- a o to mi chodziło, i na razie trzyma sie nieźle na zewnątrz i wewnatrz( przyciąga tylko nie wielkie ilości kurzu zauważyłem) :-]

 

A używałeś go w jakimś rozcieńczeniu, czy prosto z butelki ?

Jak z wydajnością tego produktu ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Ja używałem:

 

Pearl - całkiem dobrze sobie radził na uszczelkach i oponach.

1Z EINSZETT GUMMI PFLEGE - według mnie do uszczelek the beściak ;)

Koch Chemie nano magic plastic care - rewelacja jeśli chodzi o plastyki zewnętrzne i opony.

 

Pozdrawiam

Dżeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Odgrzewając temat napiszę iż ostatnimi czasy użyłem na plastiki zewnętrzne CG NATURAL SHINE DRESSING i po pierwszym zetknięciu z wodą okazała się lipa - widać zacieki od spływającego produktu mimo iż od nałożenia minęła doba w ciepłym garażu... :/ do wewnątrz natomiast produkt ok. Na 99% zatem do plastików i gum zewnętrznych zakupię 303 jednak mam jeszcze pytanie o AUTO FINESSE REVIVE TRIM DRESSING gdyż z opisu wynika że produkt zacny, ale czy tak jest w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

303 jest dosyć specyficzny. Bardzo słabo odżywia plastik. W porównaniu do mocno tłustych preparatów plastik/guma po aplikacji 303 wygląda jakby był nieodżywiony. Idealny preparat do podtrzymania efektu wcześniej "odżywionych" plastików. Do pierwszego użycia gdzie guma/plastik nie były nigdy odżywiane - rozczarujesz się po aplikacji. Za to świetnie nadaje się do poczerniania plastików we wnętrzu komory silnikowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, dziękuje - taki konkret jest dla mnie wystarczający. swoop, no faktycznie dorzuciłeś do pieca jednakże patrząc na szeroką gamę produktów dostępnych na naszym rynku to można by w tym piecu palić całą zimę ;-) Wezmę AF - zdjęcie i opis mnie przekonały. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.