Skocz do zawartości

Stosowanie QD do odświeżenia wnętrza


QuaresmaR7

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi dziś ADBL Interior QD, że akurat wróciłem z pracy późnym południem a wszyscy byli z rodziny na dworze to musiałem przetestować od razu :D I powiem wam, że jestem zadowolony z efektu, odświeżenie auta zajęło mi może 15 minut i odwiedziłem każdy kancik, nawet sobie to po nałożeniu później dotarłem, rezultaty to 0 kurzu, bardzo fajny zapach kwiatów czy coś takiego. Jak po nałożeniu przejadę palcem to nie zostaje ani na desce/plastikach ani na palcu dosłownie nic. Może jutro cyknę jakieś zdjęcie to wrzucę jak to u mnie wygląda bo dziś już było prawie ciemno :P Ale QD jak najbardziej na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, YOBACK napisał:

@QuaresmaR7  Sadząc po samej wypowiedzi, widać że zajawka na detailing się rozwija :D

Detailing się rozwija a budżet domowy się zwija :D

Pewnie jest już dostępny tylko z zapachem Limited Edition ale Gdybyś trafił na stary zapach to byś się rozczarował i to bardzo :D

Zapach mega nieznośny i raz przez przypadek zostawiłem dobre w aucie na 2 dni... O matko jeździć się nie dało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie niestety mnie dopadła zajawka :D I pierwszy miesiąc wydałem 355zł :D A będę chciał przetestować kosmetyki z Soft'a, trzeba mieć w życiu jakieś pasje przecież :D . I zwykłego nie mogłem znaleźć QD dlatego mam QD Limited Edition :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie niestety mnie dopadła zajawka I pierwszy miesiąc wydałem 355zł A będę chciał przetestować kosmetyki z Soft'a, trzeba mieć w życiu jakieś pasje przecież . I zwykłego nie mogłem znaleźć QD dlatego mam QD Limited Edition
Limited zdecydowanie lepszy, zwykły zbyt kwiatowy

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zaczynałem ;D gdzieś zobaczyłem auto całe białe pod piana i przeszukując google w odpowiedzi 'czemu jak myją to auto jest całe białe' natknąłem się na to forum i już poleciało ;P zaczyna człowiek jak na przykład u mnie czyli aktywna piana, Karcher, dwa wiadra. Potem zestaw sobie ogarniasz do dekontaminacji itp. itd... koniec końców kończysz z jakąś polerką w ręce ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Badii23 napisał:

Też tak zaczynałem ;D gdzieś zobaczyłem auto całe białe pod piana i przeszukując google w odpowiedzi 'czemu jak myją to auto jest całe białe' natknąłem się na to forum i już poleciało ;P zaczyna człowiek jak na przykład u mnie czyli aktywna piana, Karcher, dwa wiadra. Potem zestaw sobie ogarniasz do dekontaminacji itp. itd... koniec końców kończysz z jakąś polerką w ręce ;P

Daj spokój, przyszło mi kilka rzeczy do karoserii, poświęciłem dziś 5 godzin :D Ręce i plecy mi odpadają ale z efektu jestem zadowolony zobaczymy jak po deszczu będzie :D Już tu się o tym rozpisywać nie będę założe nowy temat bo na pewno będę chciał jakiś porad :D Ale na prawdę szacun dla tych, którzy robią tak kilka aut w tygodniu, nie mówiąc dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennie chyba w pracy hehe. Jak ma się małe dzieci i pracującą żonę a ty pracujesz a na wolnym opiekujesz sie małymi dziećmi a jak żona jest w domu to przy domu masz tyle roboty że czasu nie ma auta umyć raz w miesiącu ... To jak masz chwilę na auto to pogoda nie pozwala mega słońce lub deszcz to tylko zazdrościć osoba mieszkającym w bloku lub z garażem... Ale jakieś hobby trzeba mieć lepsze to niż picie alkoholu czy palenie tytoniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gold_Car w sumie to dzięki detailingowe rzucilem fajki :) w sumie to przerzuciłem się na snus ale o niedługo z tym kończę :)

Szybka kalkulacja i wyszło że jak nie będę palił 3 miesiące to mam flexa :D tylko musialbym przez 3 miesiące nic nie kupować a to mi się nie zdarzyło jeszcze :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.