Skocz do zawartości

BMW E36 Touring Cosmosschwarz 1997r.


paperson

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, paperson napisał:

 

@Mumins dzięki. Obiecałem, więc jest relacja :good: Leon już stoi w kolejce. Czekam, kiedy Ty dokończysz robotę zaczętą w lutym ;)

Nie dokończę, gdyż mam już kolejną 166. Ale jest z nią gruby temat po-zakupowy i nie wiadomo jak długo ze mną zostanie. Jakby coś pisz/dzwoń - wypadałoby w końcu wysłać sobie te próbki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zdanek napisał:

@paperson Na większego TDS'a, czy M57? Bo z góry mówię Ci, że swap na benzynę z diesla jest kompletnie nieopłacalny ;)

Ziomek swapował z TDSa na b25 i podobno problem był na przeglądzie później :D Jak swapować to z diesla na diesla albo z pb na pb :P  

 

 

W dniu 25.04.2018 o 09:11, paperson napisał:

na co czekasz :) Działaj! Wiosną pracuje się najlepiej.

Czekam na trochę wolnego czasu i chęci, bo po całym tygodniu nie chce mi się już patrzeć na pasty, pady, maszyny :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przetestowałem nową pianownicę z techkar.pl. Użyłem piany Magifoam w rozcieńczeniu 1:9. Tutaj po ok. 10 min.

magifoam-1.jpg.ca87ad7661a20bba7c27734cc1623cb7.jpg

Spłukanie i mycie turasa na dwa wiadra szamponem Meguiar's Gold Class.

Qd (Zymol Field Glaze) nałożony przy ostatnim myciu, więc teraz wysuszyłem auto tylko ręcznikiem.

Wosk oraz powłoka pięknie siedzi :good:

Koła wyważone i zmienione :)

umyty.jpg.37601c2fc7626614857e01da3d5f2ee9.jpg

umyty2.jpg.c2bffef493e4ab927a1e1b60e2d13cb9.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@FakeRiderr cytuję z mojej relacji:

"Zbliżał się wieczór, ale nie wytrzymałem i zrobiłem 2-etapową korektę na masce Da 15mm (Koch Heavy Cut i biały Flefipads oraz Koch Hochglanz Antihologramm i czarny Booski Pads)".

Później wymieniłem białą gąbkę na pad mf od Flexipads :-) Cięcie na tym twardym lakierze szło znacznie sprawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paperson napisał:

@FakeRiderr cytuję z mojej relacji:

"Zbliżał się wieczór, ale nie wytrzymałem i zrobiłem 2-etapową korektę na masce Da 15mm (Koch Heavy Cut i biały Flefipads oraz Koch Hochglanz Antihologramm i czarny Booski Pads)".

Później wymieniłem białą gąbkę na pad mf od Flexipads :-) Cięcie na tym twardym lakierze szło znacznie sprawniej.

Tak tak znalazłem to później, wybacz - sesja wykańcza :c 
Dzięki ! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Super robota jak i fura 😎

BMW E36 to moje marzenie z lat młodzieńczych, udało się spełnić po kilku wycieczkach do Niemiec, i chociaż nie kupiłem jej właśnie tam i tak wyszło lepiej niż chciałem. 

Trafiłem e36 1.8is z 97r(prawie 1.9) , od 97roku w posiadaniu jednego właściciela do 2019 gdzie trafił na kilka tygodni do handlarza. 

Z mojej e36 chcę zrobić  perełkę, mam sporo planów odnośnie osiągów , audio , wnętrza bo z zewnątrz postaram się zachować fabrykę.

 

Powodzenia w pracach przy swoich furkach majstry😁

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.