Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

kubik, ja z wafli to bym brał Sonusa albo ProfiPolish Wasser Magnet Antracyt (tego nie używałem ale komentarze zbiera bardzo pochlebne).

Do mojego Accorda, mądrzejsi ode mnie radzili mi Fluffy Dryera a mnie przez Kamila chodzi po głowie Wet Wet Look Tao - martwi mnie tylko trochę jego "brudzący" kolor :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, ja z wafli to bym brał Sonusa albo ProfiPolish Wasser Magnet Antracyt (tego nie używałem ale komentarze zbiera bardzo pochlebne).

Do mojego Accorda, mądrzejsi ode mnie radzili mi Fluffy Dryera a mnie przez Kamila chodzi po głowie Wet Wet Look Tao - martwi mnie tylko trochę jego "brudzący" kolor :o

Dzięki,będę myślał,popatrzę,co i jak ;)

Fluffy ,podobnie jak VP NSF, to taki błąd nowicjusza :D

Będziesz widział czy samochód dobrze umyty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie tylko trochę jego "brudzący" kolor

 

Panie, wyznacznik jakości domycia. Bardziej edukującego ręcznika oprócz Dodo Juice Natural Towel (...) nie znam. Ten ostatni zostawiał ekstra dużo kłaczków i był nie do oderwania + 30% do ceny Tao.

 

Check it...

 

inny materiał?

 

Początkowo myślałem, że to to samo... ale...

Inny... moim zdaniem Tao odrobinę gorszy, ale dobry!

 

Tao brak tej zbitości, ułożenia włosia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały jeleń i ciepła (nie gorąca) woda. :good: W ręku jak piorę to jeleń w płynie, a jak mi się uzbiera więcej fibr to mam taką starą pralkę romo chyba :D i tam zcieram jelenia w kostce na płatki, wlewam ciepłą wodę i jazda. Płukanko -> suszenie grawitacyjne :D tzn unikam kładzenia na grzejnika itp. Standardowo wisi na suszarce. Ani fluffy, ani fibry, ani pady nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli np. Wirowka odpada ?

 

nie rozumiem dlaczego, ja zawszę piorę z wirowaniem i wyciągam fibry prawie suche,

fibry mają się dobrze i nie mam kałuży pod suszarką.

 

IMO co nie którzy chyba trochę przesadzają, że nie wolno tego, nie wolno tamtego.. :idea::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
czyli np. Wirowka odpada ?

 

nie rozumiem dlaczego, ja zawszę piorę z wirowaniem i wyciągam fibry prawie suche,

fibry mają się dobrze i nie mam kałuży pod suszarką.

 

IMO co nie którzy chyba trochę przesadzają, że nie wolno tego, nie wolno tamtego.. :idea::roll:

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często wrzucam wszystko do pralki: odpalam program- tkaniny delikatne 30 stopni (a czasem 40), wsypuje trochę białego jelenia itp. i odrobinę "niemieckiego" proszku, wirowanie na 1000 obrotów, po praniu strzepuje je i się suszą :D. Szybko, łatwo, przyjemnie i bezpiecznie ;). Jak piorę coś ręcznie, to zawsze wrzucam do pralki na końcowe "płukanie i wirowanie". Dobre ręczniki do osuszania spokojnie wytrzymują kilkadziesiąt takich myć bez żadnego problemu. Niektóre moje ręczniki są tak duże, że jakbym miał je osuszać ręcznie (wyżynając, wykręcając itp.)- nie dałbym rady, a na suszarce wisiałyby chyba z tydzień :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fibr do osuszania...

 

Nie piorę ich co raz, bo i po co, jak są czyste. Nie rzucam ich na ziemie, nie kładę w niesprawdzonych miejscach, nie zostawiam bez opieki :).

Z suszarki wędrują na mych dłoniach jedynie na auto i z powrotem na suszarkę.

 

Jak się pobrudzą to od razu widzę ;)

 

Wyjątkiem stanowią ręczniki ciemne - jak wafel ProfiPolish Wasser Magnet lub popularny Fluffy.

 

Woski - ręczniki jednorazowo i do prania. Nigdy nie wycieram tym samym ręcznikiem dwóch różnych produktów. Ani nie docieram tym co ścierałem :mrgreen:

Przy korektach to schodzi mi się z 60 fibr na auto i nie takich z pierwszej łapanki. 8-) Jeśli wiecie o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.