Jump to content

Jak zedrzeć skórę z kierownicy?

Recommended Posts

Kierownica nie jest wytarta a jest zdarta z niej ta skórka wierzchnia. Auto z Włoch i jak się dowiedziałem, prawdopodobnie pod wpływem gorąca zaczęła się łuszczyć i właściciel jak skubał a efekt na zdjęciu. Malowałem już kierownicę z dobrym efektem. Tutaj nie uda się ponieważ będzie widać 'progi'. Myślałem, zedrzeć resztę tej skórki wierzchniej i dopiero robić renowacje. Jeżeli się nie uda i tak pójdzie finalnie do obszycia.

Macie jakieś pomysły? ed8714b4c39cb51cc4b2d16773611fea.jpgb57622f9be56995295d351e34afc6247.jpg

Daj sobie spokój 200zł kosztuje obszycie. A jak chcesz próbować to papier ścierny i GLD lub nawet i Nitro/aceton
Tylko, że u mnie w okolicy chcą aby ściągać im kierownicę i zostawić na dwa dni. A auto jest mi potrzebne to raz, dwa że jest to kawałek odemnie i nie bardzo mam jak dowiezc.
Korzystał ktoś z obszywania na odległość? Tzn widziałem, że wysyłają obszyta, potem im się odsyła swoją i oddają kaucję.

Ja korzystałem z usług firmy z Radomia (jestem z Warszawy). Zadzwoniłem podałem model, pokrótce objaśniłem jaki efekt bym chciał uzyskać i następnego dnia przyjechał pod moją robotę, pokazał i przełożył. Koszt chyba 150zł, przekładka pół godziny. Ma u siebie zapas kierownic, dojeżdża z gotowymi i zabiera starą kierownice. Może w Twoich okolicach jest firma która robi usługi na podobnych zasadach, albo skorzystać z usług tej samej firmy. Najczęściej reklamują się na allegro albo olx, spróbuj poszukać

Wiesz co, nie mam. Znalazłem gościa na olx i kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny miałem z nimi. To było z dwa lata temu także nie do znalezienia to już jest u mnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W fiatach to normalne. Ten materiał ma niewiele wspólnego ze skórą, i gorąca ma tu niewiele do rzeczy. Mam Bravo z Polski więc aż tak się nie grzało a też schodzi ta wierzchnia warstwa.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

W fiatach to normalne. Ten materiał ma niewiele wspólnego ze skórą, i gorąca ma tu niewiele do rzeczy. Mam Bravo z Polski więc aż tak się nie grzało a też schodzi ta wierzchnia warstwa.

Chyba jednak ma, bo podgrzaniu schodzilo elegancko

Ciepło na pewno pomogło bo to dziadowskie tworzywo. Chodziło mi o to że nawet jak samochód by jeździł w zimnym klimacie to też by zaczęło odłazić.