Skocz do zawartości

Jak zedrzeć skórę z kierownicy?


rustin

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownica nie jest wytarta a jest zdarta z niej ta skórka wierzchnia. Auto z Włoch i jak się dowiedziałem, prawdopodobnie pod wpływem gorąca zaczęła się łuszczyć i właściciel jak skubał a efekt na zdjęciu. Malowałem już kierownicę z dobrym efektem. Tutaj nie uda się ponieważ będzie widać 'progi'. Myślałem, zedrzeć resztę tej skórki wierzchniej i dopiero robić renowacje. Jeżeli się nie uda i tak pójdzie finalnie do obszycia.

 

Macie jakieś pomysły? ed8714b4c39cb51cc4b2d16773611fea.jpgb57622f9be56995295d351e34afc6247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój 200zł kosztuje obszycie. A jak chcesz próbować to papier ścierny i GLD lub nawet i Nitro/aceton
Tylko, że u mnie w okolicy chcą aby ściągać im kierownicę i zostawić na dwa dni. A auto jest mi potrzebne to raz, dwa że jest to kawałek odemnie i nie bardzo mam jak dowiezc.
Korzystał ktoś z obszywania na odległość? Tzn widziałem, że wysyłają obszyta, potem im się odsyła swoją i oddają kaucję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z usług firmy z Radomia (jestem z Warszawy). Zadzwoniłem podałem model, pokrótce objaśniłem jaki efekt bym chciał uzyskać i następnego dnia przyjechał pod moją robotę, pokazał i przełożył. Koszt chyba 150zł, przekładka pół godziny. Ma u siebie zapas kierownic, dojeżdża z gotowymi i zabiera starą kierownice. Może w Twoich okolicach jest firma która robi usługi na podobnych zasadach, albo skorzystać z usług tej samej firmy. Najczęściej reklamują się na allegro albo olx, spróbuj poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fiatach to normalne. Ten materiał ma niewiele wspólnego ze skórą, i gorąca ma tu niewiele do rzeczy. Mam Bravo z Polski więc aż tak się nie grzało a też schodzi ta wierzchnia warstwa.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fiatach to normalne. Ten materiał ma niewiele wspólnego ze skórą, i gorąca ma tu niewiele do rzeczy. Mam Bravo z Polski więc aż tak się nie grzało a też schodzi ta wierzchnia warstwa.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Chyba jednak ma, bo podgrzaniu schodzilo elegancko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.