Skocz do zawartości

Work Stuff Detailing Brush ALBINO


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Z racji wczorajszych zakupów zakupiłem nowość od @Good Stuff czyli pędzelek ALBINO ;) Postanowiłem się podzielić wrażeniami ;)

 

OPIS PRODUCENTA :

Cytat

Work Stuff Albin Detailing Brushes - Seria detailingowych pędzelków wysokiej jakości do użytku wewnątrz i na zewnątrz auta. Wyjątkowo delikatne i puszyste na końcach włosie sprawia, że jest to naszym zdaniem jeden z najdelikatniejszych pędzelków dla detailerów.

Rozmiar 30mm

Główne cechy:

Wysoka jakość

Plastikowa skuwka

Bardzo gęste i delikatne włosie

Pełny, podwójnie lakierowany trzonek

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak ten pędzelek wygląda . Design naprawdę świetny , dopracowany każdy szczegół . Albino posiada białe bardzo delikatne włosie ;) Ogółem biorąc tak delikatnego pędzelka z włosiem nie miałem nigdy w swoim arsenale . :wub: Duże widoczne logo producenta , lakierowany trzonek :good:

DSC_0216.jpg

DSC_0217.jpg

DSC_0218.jpg

DSC_0220.jpg

DSC_0221.jpg

 

Małe porównanie ze zwykłym Detailing Brush :) Widać że pędzle niczym się nie różnią . Różnica jest we włosiu . Albinos ma krótsze o 0,5 cm i bardziej delikatniejsze :good:

 

DSC_0222.jpg

DSC_0223.jpg

DSC_0224.jpg

DSC_0225.jpg

DSC_0226.jpg

DSC_0227.jpg

DSC_0228.jpg

 

Przejdźmy do testu właściwego ;) Postanowiłem przetestować pędzelek z Deironizerem . Świetna kultura pracy , ładnie pędzelek leży w dłoni . Po umyciu pędzelek wygląda jak nowy :D Z włosia się nie zrobiła miotła ;) Zobaczymy co w poźniejszym czasie ale jest boskooo :good:

 

DSC_0229.jpg

DSC_0230.jpg

DSC_0231.jpg

DSC_0232.jpg

 

 

Tu cała rodzinka w komplecie :D No niby to tylko pędzelki ale mają to "coś" w sobie :wub:

DSC_0187.jpg

 

Podsumowanie :

Pędzelek ALBINO zrobił na mnie mega ogromne wrażenie . Bardzo miękkie delikatne włosie :good: Każdy szczegół jest dopracowany na maksa :) W porównaniu do pędzli konkurencji @Good Stuff zrobiło coś naprawdę świetnego :good:Da się ? Widać że da ;) Oby tak dalej :)

Brawo Panowie za kawał dobrej roboty :good:

 

  • Lubię to 5
  • Dziękuję 2
  • Super 2
  • Okay 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jestem nieusatysfakcjonowany tą prezentacją. Spodziewałem się testu.
Fakt "działania" pędzelka jest niezaprzeczalny ale daję głowę, że pędzelek z tesco za 90 groszy tak samo domyje felgę.
Albino jest wysoce delikatnym pędzlem. Najdelikatniejszym jaki do tej pory trzymałem w dłoniach. 
W założeniu WorkStuff (jeśli się mylę to proszę o karę chłosty) było stworzenie pędzla do zadań specjalnych. Czyszczenie lakieru po korekcie, piano we wnętrzu auta, najbardziej delikatne elementy naszych ukochanych pieszczochów. Używanie pędzelka z ultramiękkim włosiem do czyszczenia zapuszczonych felg to profanacja.
Albino jest stworzony do tego by "łechtać" najdelikatniejsze detale. Ma on pieścić nasze piano.
@Gesiu_15 nie obraź się ale nie taką rolę powinien spełniać piękny Albino o delikatnym pierzu.
 
 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@AreK Początkowym założeniem przy tym pędzelku było stworzenie pomocnika do naprawdę brudnej roboty. Coś na wzór pędzleków syntetycznych marki VP.

Mieliśmy mały problem ze znalezieniem odpowiedniego materiału do tych pędzleków. W międzyczasie dostaliśmy kilka próbek z włosiem, które znajduje się w finalnej wersji ALBINO. Jak to w życiu bywa nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Skończyliśmy myśleć o KOPII a o stworzeniu wyjątkowego pędzelka jakim niewątpliwie jest ALBINO ;)

Ciężko jednoznacznie go zaszufladkować. Jest bardzo delikatny i na pierwszy rzut oka szkoda go do brudnej roboty ale myślę ,że nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamiennie pojawiał się w różnych zadaniach dookoła auta. A decyzja będzie należeć do właściciela :) 

Nas ALBINO urzekł i wiemy ,że zrobi to również z użytkownikami :)

No i chyba najważniejsza dla nas jako firmy z ambitnymi planami rzecz , mamy w ofercie coś czego nie ma nikt, czyli najdelikatniejszy pędzelek detailingowy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok zgadzam się i czuję skruchę. Chciałbym jednak podkreślić jego wyjątkowy atut jakim jest delikatność. W moim arsenale, akcesoria mają swoje przeznaczenie. Jedne są do felg, inne do lakieru a te wyjątkowe do zadań specjalnych. W ostatniej grupie jest ALBINO. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK nie mam Piano i moim założeniem było kupić Albinosa właśnie do felg. Czemu? Że względu na syntetyczne włosie. Mam pewność że będzie mi długo służył. Każdy kupuje sobie i używa do czego chce :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.