Jump to content

Uzależnienie od KosmetykaAut.pl

Pzwmichu

Recommended Posts

Tez tak macie, ze w każdej wolnej chwili komp i obczajka co nowego kto napisał ? :D:D:D

Powiem szczerze, ze przyłączyłem się w grudniu zeszłego roku czyli 4 miesiące temu. Forum to stało się prawie uzależnieniem.

Od 2001 roku czynnie udzielałem się na forum AS, spędzałem przed kompem 2-3 godziny dziennie, teraz wpadnę tam tylko na chwilkę, zobaczę, ze wieje nudą i walę tutaj :)

To chyba z miłości do samochodów :):):)

Tez tak macie, ze w każdej wolnej chwili komp i obczajka co nowego kto napisał ? :D:D:D
Mam dokładnie to samo :) Po prostu jest to forum o tematyce która mnie najbardziej interesuje. Poza tym fajna atmosfera i sympatyczni forumowicze. Z forum zostanę na pewno na dłużej.

To wszystko nie stanowi problemu dopóki nie korzysta się z za dużej ilości for - ja udzielam się naprawdę na wielu, natomiast kilka razy dziennie wchodzę na kosmetykaaut, amcar, lowrider i layitlow. Jak człowiek wszędzie kilka razy sprawdzi nowe posty to mawet się nie spostrzeże jak uciekły 2 godzinki z dnia :oops:

• Administrator

Właśnie podliczyłem ilość for w ulubionych stronach...17. Nawet jak dziennie wejde tylko na połowe, to i tak czas leci nieubłagadnie :P

Właśnie podliczyłem ilość for w ulubionych stronach...17. Nawet jak dziennie wejde tylko na połowe, to i tak czas leci nieubłagadnie :P

no u mnie też jest tego trochę, kosmetykaaut, tdiracing, ep-klub, civicklub, seatracing, racingforum, leonclub, ecc, hdtv, itd itp :mrgreen:

od KA jestem tym bardziej uzależniony, że nadal często przeszukuje forum i chłonę wiedzę :)

Jak ktoś to lubi to raczej nie żałuje czasu spędzonego tutaj,a wręcz przeciwnie-tak wiele przydatnych i ciekawych rzeczy można się tutaj podowiadywac,podopytywac. :) No i wkońcu samochód może wyglądac tak jakby sie tego chciało i jeszcze satysfakcja,że zrobiło się samemu,że się użyło nowych ciekawych środków,bez których teraz już się nie wyobraża pucowania auta. ;) Joł `` ;)

A już się bałem, że coś nie tak i trzeba zacząć jakąś terapie.. :D

Obowiązkowe logowanie kilka razy dziennie i czekanie z zapartym tchem na nowe posty :)

Oprócz KA przeglądam również PasswordJDM.pl, Racingforum.pl oraz DetailingWorld.co.uk ;)

A już się bałem, że coś nie tak i trzeba zacząć jakąś terapie.. :D

Obowiązkowe logowanie kilka razy dziennie i czekanie z zapartym tchem na nowe posty :)

Oprócz KA przeglądam również PasswordJDM.pl, Racingforum.pl oraz DetailingWorld.co.uk ;)

kiedyś chciałem poczytać sobie detailingworld ale jak zobaczyłem ile tego jest, to podziękowałem i nawet tam nie zaglądam, po prostu szkoda czasu, którego i tak brakuje :)

jakiś czas temu spędzałem dziennie po 3-4 godziny na kosmetyce, w kilku sesjach. teraz nie mam na to czasu, więc codziennie mi wystrzela po 400 postów nieczytanych. właściwie jest to jedyne forum na którym piszę, przynajmniej w takim wymiarze. poza tym mam 10 postów na civic-klub.

Dopóki ja a nikt inny nie ponosi strat związanych ze ślęczeniem tutaj to jestem spokojny. W innym przypadku zapaliłaby mi się lampka ostrzegawcza. Pilnuję, żeby nie było to działanie kompulsywne, od tego prosta droga do uzależnienia.

Czasem piszę na FCP, MKP i mam kilka ciutkę na forum kawowym.

kiedyś chciałem poczytać sobie detailingworld ale jak zobaczyłem ile tego jest, to podziękowałem i nawet tam nie zaglądam, po prostu szkoda czasu, którego i tak brakuje :)

Ja zazwyczaj wchodzę tam z konkretnym problemem, hasło w wyszukiwarkę i przeglądam tematy. Najczęściej siedzę w Showroomie albo Studio i oglądam pracę ludzi. To właściwie najbardziej skuteczna metoda nauki (nie licząc własnej praktyki) ;)

Powiem tak... fora w ogóle potrafią uzależnić. Człowiek chce zgłębiać wiedzę... a później chce po prostu z kimś "poklepać" na ulubiony temat... fora idealnie się tu sprawdzają. 8-)

Ja od dłuższego czasu siedzę niemalże wyłącznie na :

Kosmetykaaut.pl

forum.bmwautoklub.pl

;)

Nie było mnie tydzień i mam 1900 postów nieprzeczytanych :shock::shock::shock:

I weź tu to ogarnij ;)

Niedługo fora internetowe będą traktowane tak jak papierosy lub narkotyki - trzeba będzie to leczyć :P

Nie było mnie tydzień i mam 1900 postów nieprzeczytanych :shock::shock::shock:

I weź tu to ogarnij ;)

Niedługo fora internetowe będą traktowane tak jak papierosy lub narkotyki - trzeba będzie to leczyć :P

forum rośnie w siłę w zastraszającym tempie, jak tak dalej pójdzie to Detailingworld będzie miał mniej wejść niż nasze forum :)