Skocz do zawartości

Uzależnienie od KosmetykaAut.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak macie, ze w każdej wolnej chwili komp i obczajka co nowego kto napisał ? :D:D:D

Powiem szczerze, ze przyłączyłem się w grudniu zeszłego roku czyli 4 miesiące temu. Forum to stało się prawie uzależnieniem.

 

Od 2001 roku czynnie udzielałem się na forum AS, spędzałem przed kompem 2-3 godziny dziennie, teraz wpadnę tam tylko na chwilkę, zobaczę, ze wieje nudą i walę tutaj :)

 

To chyba z miłości do samochodów :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak macie, ze w każdej wolnej chwili komp i obczajka co nowego kto napisał ? :D:D:D
Mam dokładnie to samo :) Po prostu jest to forum o tematyce która mnie najbardziej interesuje. Poza tym fajna atmosfera i sympatyczni forumowicze. Z forum zostanę na pewno na dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie stanowi problemu dopóki nie korzysta się z za dużej ilości for - ja udzielam się naprawdę na wielu, natomiast kilka razy dziennie wchodzę na kosmetykaaut, amcar, lowrider i layitlow. Jak człowiek wszędzie kilka razy sprawdzi nowe posty to mawet się nie spostrzeże jak uciekły 2 godzinki z dnia :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podliczyłem ilość for w ulubionych stronach...17. Nawet jak dziennie wejde tylko na połowe, to i tak czas leci nieubłagadnie :P

 

no u mnie też jest tego trochę, kosmetykaaut, tdiracing, ep-klub, civicklub, seatracing, racingforum, leonclub, ecc, hdtv, itd itp :mrgreen:

 

od KA jestem tym bardziej uzależniony, że nadal często przeszukuje forum i chłonę wiedzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś to lubi to raczej nie żałuje czasu spędzonego tutaj,a wręcz przeciwnie-tak wiele przydatnych i ciekawych rzeczy można się tutaj podowiadywac,podopytywac. :) No i wkońcu samochód może wyglądac tak jakby sie tego chciało i jeszcze satysfakcja,że zrobiło się samemu,że się użyło nowych ciekawych środków,bez których teraz już się nie wyobraża pucowania auta. ;) Joł `` ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że coś nie tak i trzeba zacząć jakąś terapie.. :D

Obowiązkowe logowanie kilka razy dziennie i czekanie z zapartym tchem na nowe posty :)

Oprócz KA przeglądam również PasswordJDM.pl, Racingforum.pl oraz DetailingWorld.co.uk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że coś nie tak i trzeba zacząć jakąś terapie.. :D

Obowiązkowe logowanie kilka razy dziennie i czekanie z zapartym tchem na nowe posty :)

Oprócz KA przeglądam również PasswordJDM.pl, Racingforum.pl oraz DetailingWorld.co.uk ;)

 

kiedyś chciałem poczytać sobie detailingworld ale jak zobaczyłem ile tego jest, to podziękowałem i nawet tam nie zaglądam, po prostu szkoda czasu, którego i tak brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu spędzałem dziennie po 3-4 godziny na kosmetyce, w kilku sesjach. teraz nie mam na to czasu, więc codziennie mi wystrzela po 400 postów nieczytanych. właściwie jest to jedyne forum na którym piszę, przynajmniej w takim wymiarze. poza tym mam 10 postów na civic-klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ja a nikt inny nie ponosi strat związanych ze ślęczeniem tutaj to jestem spokojny. W innym przypadku zapaliłaby mi się lampka ostrzegawcza. Pilnuję, żeby nie było to działanie kompulsywne, od tego prosta droga do uzależnienia.

Czasem piszę na FCP, MKP i mam kilka ciutkę na forum kawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chciałem poczytać sobie detailingworld ale jak zobaczyłem ile tego jest, to podziękowałem i nawet tam nie zaglądam, po prostu szkoda czasu, którego i tak brakuje :)

Ja zazwyczaj wchodzę tam z konkretnym problemem, hasło w wyszukiwarkę i przeglądam tematy. Najczęściej siedzę w Showroomie albo Studio i oglądam pracę ludzi. To właściwie najbardziej skuteczna metoda nauki (nie licząc własnej praktyki) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... fora w ogóle potrafią uzależnić. Człowiek chce zgłębiać wiedzę... a później chce po prostu z kimś "poklepać" na ulubiony temat... fora idealnie się tu sprawdzają. 8-)

 

Ja od dłuższego czasu siedzę niemalże wyłącznie na :

Kosmetykaaut.pl

forum.bmwautoklub.pl

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tydzień i mam 1900 postów nieprzeczytanych :shock::shock::shock:

I weź tu to ogarnij ;)

 

Niedługo fora internetowe będą traktowane tak jak papierosy lub narkotyki - trzeba będzie to leczyć :P

 

forum rośnie w siłę w zastraszającym tempie, jak tak dalej pójdzie to Detailingworld będzie miał mniej wejść niż nasze forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.