Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak slysze auto testowe czy demonstracyjne to uciekam z miejsca :D

Wiem, ze pisze czarny scenariusz, ale auto demonstracyjne i silnik wymieniony przy 45 tys :D czyli rozumiem, ze bylo testowane w charakterystyczny sposob:

-Dawaj Grażyna, zapinaj pasy, sprawdzimy co to cudenko potrafi :D

 

Mamy pare osob, które pracuja przy sprzedazy aut, wiec najwyzej obala ta teorie :) bo sam jestem ciekaw jak to teraz wyglada z takimi testowkami/ demonstracyjnymi.

 

Jak jeżdizłęm ze sprzedawcami, to byli tacy co najpierw sami katowali zimny, żeby szybko się rogrzał i dawali już rozgrzany do pojeżdżenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko manual! Już w manualu to auto nie jedzie, a w automacie to już w ogóle można się zastanawiać nad sensem życia po drodze od 0 do 100.

 

Z manualem jakaś tam frajda z jazdy zostaje i trochę można się pobawić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A czy jest jakaś warta uwagi benzyna w kombi Aurisie badź Civic?

Przebiegów nie robię dużych - 15kkm na rok a że będzie to drugi samochód więc pewnie jeszcze mniej i chyba diesel nie ma sensu.

 

jakieś argumenty za Civic vs Auris?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one wytrzymują spokojnie 10 lat i 200kkm. Auris Hybryda jeździ w dużej ilości w Warszawie na Taksówkach a tam samochody są ekploataowane bardzo ciężko przecież.

 

ja bym celował w hybrydę.

 

https://www.toyota.pl/campaigns/promocj ... ktyka_wzmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś warta uwagi benzyna w kombi Aurisie badź Civic?

Przebiegów nie robię dużych - 15kkm na rok a że będzie to drugi samochód więc pewnie jeszcze mniej i chyba diesel nie ma sensu.

 

jakieś argumenty za Civic vs Auris?

 

Civic 1,8 142 - przeciętna dynamika, wysoka niezawodność, spalanie ok. 8-9 litrów (opony 225x17, klima non stop) lubi wysokie obroty. Aurisem nie jeździłem, więc się nie wypowiem. Na pewno Civic mniej popularny, nie ma go we flotach, itd. więc pewnie łatwiejszy w późniejszej odsprzedaży, ponadto bdb trzyma cenę. W ub. roku zdecydowałem się na civica i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba po prostu usiąść w jednym w drugim modelu bo samochody chyba bardzo podobne

 

ps. sensownego silnika pod przyczepę kempingową to widzę że już nie produkują w takich samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hybryda niby taka bezawaryjna? Sąsiad ma służbowego Yarisa jakieś 1,5roku i już chyba trzy razy widziałem to auto na lawecie jak go zabierali z pod domu. Różnica spalania jakieś 1.5-2l/100km więc jak na moje zbyt duże ryzyko, ja bym się nie podjął, chyba, że bym takie służbowe dostał ;)

jbiz trzeba szukać jakiegoś ciekawego samochodu :-]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.