Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

geno, coś blisko 75 tys, za wersje Ambition chyba warte, w tej cenie jest już zawarta nawigacja, alarm z czujnikiem przechyłu, dywaniki i chyba jakieś lepsze nagłośnienie ;)

 

kolor, kwestia gustu, ale do bieli trzeba dopłacać, podobnie jak do metaliku czy czerni :dontknow: na żywo nie ma tragedii a myślałem że tak będzie ;) zresztą samochód ma się tacie podobać nie mi, czy komuś tam :D póki co jest zachwycony, szkoda tylko że koło to marne r16 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to się cieszę ;) z ciekawości sprawdziłem czy są jakieś swirle i niestety są, minimalne ale są :wallbash: nie wiem jakim cudem ... na auto wpadnie powłoka DODO, już zamówiona, także będę miał okazje pierwszy raz aplikować powłoke :D

jakie było ździwienie w salonie jak im powiedziałem, co by go nie myli :D gość co sprzedawał tacie auto, cyt: " jeszcze się nie spotkałem z taką sytuacją co by auto wyjechało brudne z salonu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecany silnik. jestem na forum avensis od dwoch lat. eksploatauje T25 D4D ale jako nastepce biore pod uwage T27. silnik 1.8 jest calkiem ok, poprawili go, nie bierze juz oleju jak w T25.

 

zapraszam na avensis.info

 

25 sty 2015, o 19:25

 

polecany silnik. jestem na forum avensis od dwoch lat. eksploatauje T25 D4D ale jako nastepce biore pod uwage T27. silnik 1.8 jest calkiem ok, poprawili go, nie bierze juz oleju jak w T25.

 

zapraszam na avensis.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice w sierpniu kupowali auto tej klasy i przy okazji pojeździłem sobie trochę takimi na jazdach testowych. Osobiście Avensis nie urzekł mnie tym silnikiem i prowadzeniem. Lepiej mi się jeździło np Passatem 1.4 160KM, albo VW CC z tym samym silnikiem (żeby nie było, że jestem jakimś fanem VW, ale niestety tak wyszło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od wczoraj o T27 i faktycznie bedzie on dobrym wyborem. Nie musi być demonem prędkości, natomiast ma sie dac zagazowac. Dizel nie był brany pod uwagę.

Dokupione zostały dwa pakiety min co mi sie spodobało to grzanie czterech liter, skretny bixenon i kamera cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota to Toyota. W piątek byłem po 15kkm z Aygo. Poza wymianą oleju i filtra nie było nic do roboty. Jakichkolwiek luzów, zużycie klocków i tarcz znikome, zawias jak nowy, cały układ napędowy to samo. Mimo że to jeden z trojaczków, do tej pory spisuje się świetnie, a przez 9 miesięcy zrobił więcej niż jakiekolwiek inne nasze prywatne auto, pierwszy raz musiałem jechać ze względu na kilometry, a nie na wiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.