Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Yasiek, w wyniku porównania jakiegokolwiek auto z jego trzy razy droższym odpowiednikiem, zwykle dochodzi się do wniosku że ten droższy jest lepszy.

 

Ale idąc tym tropem to wiesz ;)

 

pcOePVhXj

 

A wracając do Twojego mema to w kategorii radość z jazdy, prawda jest taka że Honda jest tylko jeden szczebel niżej niż BMW. Między tymi dwoma markami żadna inna się nie wciśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SzaKal, widzę ze jak większość miłośników Vagów, starasz się zaklinac rzeczywistość ale opinie użytkowników tych silników są zgoła inne:

http://m.autocentrum.pl/oceny/volkswage ... 2010-2014/

http://www.autocentrum.pl/poradniki-dla ... 20-tdi-pd/

Z kolei właściciele 2.0 vtec chyba nie zauważyli ubytków oleju o którym wspominałeś:

http://m.autocentrum.pl/oceny/honda/acc ... 2003-2008/

(Ocena silnika bliska maksymalnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Ja akurat piszę to co mówią mi klienci ;) a nie to co wyczytam w necie, za ścianą również mam serwis samochodowy, nie żebym bronił vaga, bo zepsuł on się bardzo, ale nie ma marki która miała by wszystko ,,dobre`` hondy są bardzo dobre, ale od paru klientów już słyszałem że lubią one olej, a co do 2,0 TDI w CR to złej opinii jeszcze nie słyszałem. Np Audi A4 B8 mam paru klientów co mają te auta z przebiegiem ponad 200 tyś to oprócz dwumasu nie robili nic, nawet zawieszenie jeszcze w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment auto spelnialo wszystki zalozenia. Moze za rok napisze ze to porazka, ale slubu z autem nie biore. Zawsze mozna sprzedac i wziac inne ;)

 

taaa..sprzedaj nowe auto z salonu po roku to ładnie umoczysz :mrgreen:

SuperB był najlepszym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w kategorii radość z jazdy, prawda jest taka że Honda jest tylko jeden szczebel niżej niż BMW. Między tymi dwoma markami żadna inna się nie wciśnie ;)

 

Ktoś chyba zapomniał o takiej marce jak Alfa Romeo, której wielu odmawia jakości wykonania czy funkcjonalności ale "fun" jest tam na drugim miejscu zaraz po stylu, więc ... no chyba, że dla niektórych auta włoskie czy francuskie czy inne na "F" to nie auta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te diesle z VW to oleju nie lubią ? Po co montują w autach grupy VW kontrolki informujące o niskim stanie oleju ?

W swojej skodzie 1,9 zużycie oleju podobne jak w Hondzie B18 z wydechem przelot

W każdym silniku występuje zużycie oleju. Jazda dynamiczna dieslem z turbo wiąże się z większym zużyciem. U mnie nie przekracza 1l na 10 000 km, więc nie widzę w tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.