Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

Biała skóra to porażka. Wygląda ładnie ale wystarczą jakieś nowe jeansy na tyłku i masz całą skórę uwaloną na niebiesko. Znajomy miał w swoim aucie białą skórę i średnio raz w miesiącu musiał latać na pranie tapicerki. Aż w końcu przeklął ten kolor i sprzedał auto.

Co do samem Mazdy - bardzo ładne auto. Wreszcie Japońcy zrobili w Maździe świetną, drapieżną stylistykę. ;)

Może nie mam białek skóry, ale mam kremową i nic takiego nie mogę powiedzieć. Szczerze w sumie nie czyszczenie jej często, w tym roku może 2 razy ale tylko dla swojego kaprysy. Tez nie dbam w czym wsiadam i kocy nie ściele. Ale jak w tej Mazdzie mają być tylko białe fotele, reszta czarna, to też nie wiem czy bym nie rozważał jednak czarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Auto wybrane: Mazda 6

 

Auto super :good:

Można spytać ile masz wzrostu? Koszykarzem nie jestem ale jeździłem tą Mazdą dwa razy i jedyne co mi przeszkadzało to wrażenie że siedzenie jest kilka cm za krótkie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 192 wzrostu. Jak dla mnie fotel byl ok. W tej najwyzszej wersji jest duzo wieksza regulacja i bez problemu moge sobie znalezc miejsce.

 

Ale autem bedzie jezdzil glownie moj ojciec, ktory ma 178 cm wzrostu.

 

Ps. Z tylu sie mieszcze w sedanie. Nawet z glowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam auta dla żony. Wpadł jej w oko ASX. Mają teraz spore rabaty do tego, można jeszcze coś urwać od obniżonej ceny. Silniczek 1.6. Do miasta jej wystarczy a w trasę pojedzie tym kilka razy w roku. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym autem? Osobiście myślałem by kupić jej Golfa 7 bądź Mazdę 3, no ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam auta dla żony. Wpadł jej w oko ASX. Mają teraz spore rabaty do tego, można jeszcze coś urwać od obniżonej ceny. Silniczek 1.6. Do miasta jej wystarczy a w trasę pojedzie tym kilka razy w roku. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym autem? Osobiście myślałem by kupić jej Golfa 7 bądź Mazdę 3, no ale ...

Mieliśmy takie auto w domu z silnikiem Diesla przez 3 lata użytkowania i przelocie jak pamiętam 60-65 tys km nie działo się kompletnie nic , jedyna wada to wrażliwość na boczne wiatry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluch, Mokkę Active w lakierze białym jesteś w stanie kupić za 60tyś. Jak na auto do miasta to uważam, że to bardzo dobra oferta w klasie CSUV

 

Poklikałem i z automatyczną klimą i kilkoma innymi bajerkami robi się już prawie 88 tysi. Zakładam, też że po 3 latach straci więcej na wartości niż Golf i ciężej będzie ją sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie, chodzi mi po glowie zakup Leonka 1.4 Turbo, uzytkowal to ktos dluzej? Bo po jezdzie testowej wydaje sie byc fajnym autem.

 

Chodzi o wersje kombi, 1.4 Turbo 125 km, najchetniej w wersji FR.

 

nie dalej jak tydzień temu zamowilem takiego do produkcji...tylko silnik 1.8 :-]

w mojej ocenie to dorzuc kilka groszy i szukaj 140km. jezdzilem wszystkimi wersjami benzynowymi nowego Leona i ten 1.4 140km jest super rozwiązaniem po względem osiągów kosztow utrzymania etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chcę w najbliższej przyszłości kupić auto. Nie mogę dojść do porozumienia z moim partnerem, ponieważ on upiera się jedynie przy hondzie accord. Ja natomiast chciałabym auto bardziej rodzinne, takie jak xara picasso. Które lepsze? Ulec, czy upierać się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.