Skocz do zawartości

OFICJALNY KALENDARZ KOSMETYKA AUT 2018


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

@keza Nie wiem ile ty miałeś ale ja miałem ich jedenaście :D. Do tego to był się problem dostać.  Chyba musiałem się przebić przez 3 warstwy zanim ujrzałem kalendarze. A w dodatkowo naklejki zapakowane w osobną koperte . To się nazywa solidne zapakowana paczka :wub:. Mocno polecam transakcję z użytkownikiem@AG80 :mrgreen:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keza Ja  w tamtym roku zamówiłem  jedną sztukę i parę naklejek. Wszystko super a  dodatkowo dostałem pare naklejek gratis mimo że o nie nie prosiłem . Nie ukrywam ze lubię takie prezenty:blush:. A w tym roku Kalendarz !! gratis !!!. I 5 naklejek jakie chciałem.:mrgreen: jak będę już koszulki to zamówie razem z kalendarzem:mrgreen:. Albo i wcześniej kto wie :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko się pojawią koszulki to też chętnie zakupie, mam nadzieję że będzie duży wybór grafik na koszulce takich jak naklejek.

To pytanie  o wzory koszulek kieruję do kolegi  @AG80.

Adam możesz zdradzić jakie wzory przewidujesz na koszulkach? Czy będzie można wybierać ze wzorów naklejek?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AG80 Kalendarz u mnie, naklejki u mnie, dziękuję za transakcję :) 
Fajnie się prezentuje w schowku obok półek i regałów z kosmetykami :) Jeszcze ta pieczątka nie zginać :)  brawo, brawo 

Dzięki wielkie za świetną pracę z kalendarzem :-]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przelewy zwrotne zrobione, jutro powinny już być u Was. Jak ktoś nie dostanie pisze PW.

- Dzięki za miłe słowa :D

- BiałyGTi, no mogło się zdarzyć, nic nie poradzimy na to. Może przyszły kalendarz będę pakował w sztywne koperty, zobaczymy. Jeśli chodzi o listy nie ma opcji ostrożnie nawet płatnej, co gorsza listonosz może zgiąć na pół taki duży list, mimo naklejki "nie zginać":), zresztą wszystkie jadą w workach gdzie może się pognieść :(

- jeśli chodzi o koszulki to będą wzory z naklejek i inne, coś się wymyśli :)

- CrisAGC, pewnie dzisiaj dojdzie, na spokojnie :)

- kusiu, w tym roku cena wyszła 31zł +12zł wysyłka - zostało mi jeszcze kilka sztuk

---------------------

1 osoba chyba zrezygnowała, bo nawet nie raczy odpisać mimo, że się tutaj loguje :( No nic, w każdym razie już jego sztuka sprzedana. Nie ładnie kolego, wystarczy napisać jak jest jakiś problem...

Kto jeszcze chce kalendarz pisze PW, zostało mi kilka sztuk, drukuję zawsze z górką :D

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Kalendarz dostałem przed wczoraj i zapakowany w kopertę bombelkową  nie pognieciony przez pocztę hehe troche naklejka sfatygowana ale ok da się uratować. 

Kalendarz bardzo ładny fotki ładne. Niestety teraz te minusy, które można zniwelować przy kolejnym wydaniu. Moim zdaniem papier nie musi być taki gruby jak ten. Mam inny kalendarz w tym wymiarze i kartki są cieńsze i jest ok. System mocowania kartek (ten metalowy) niestety słabizna w porównaniu z takim zwykłym kalendarzem to słabo (też do poprawki) Co najważniejsze kalendarz nie czytelny z daleka i mówię tu o odległości 2m. Moim zdaniem w przyszłym wydaniu warto postawić na większy i być może taki duży 1 kartkowy powlekany. Jak będzie taka możliwość to wcześniej zaproponować różne wzory do wyboru i wtedy taki drukować. Oczywiście to nie jest narzekanie czy hejtowanie ponieważ kalendarz sam w sobie jest ładny tylko dla mnie ciut za mały i nie czytelny.

  • Lubię to 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2018 o 18:15, AG80 napisał:

 

 

 

 

W dniu 24.01.2018 o 18:15, AG80 napisał:

 

 

 

 

W dniu 24.01.2018 o 18:15, AG80 napisał:

 

 

 

 

W dniu 24.01.2018 o 18:15, AG80 napisał:

- co gorsza listonosz może zgiąć na pół taki duży list, mimo naklejki "nie zginać":), zresztą wszystkie jadą w workach gdzie może się pognieść :(

 

 

 

Mój kalendarz właśnie tak dotarł złożony na połowę przez listonoszkę;( Trochę pognieciony był, wymagał prostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.