Jump to content

Wózki pod wiadra :)


Good Stuff

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Witajcie

W tym sezonie naszą wielką siłą były nasze wiadra, a raczej wiadra Good Stuff. W przyszłym sezonie nie będzie inaczej bo zaproponujemy Wam jeszcze lepsze wiadra, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych :)

Teraz idziemy o krok dalej i w naszej ofercie pojawią się również wózki pod wiadra. Bardzo solidna, tak naprawdę dobrze znana konstrukcja. Nie jest to produkt dla wszystkich ale Ci, którzy szukają wygodny będą zadowoleni. Dzięki wózkom oferta z wiadrami stanie się bardziej kompletna.

Wiemy ,że czynnikiem , który w wielu przypadkach decyduje o zainteresowaniu będzie cena.

W tej chwili nie podamy dokładnie jaka będzie ale jak w przypadku naszych wszystkich produktów chcemy Wam dać rzeczy najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Dlatego będzie to cena niższa od tego co jest w tej chwili dostępne w PL.

Uprzedzając pytania, tak będzie w ofercie "łącznik" w celu połączenia dwóch zestawów :roll:

 

DSC_0042.JPG

DSC_0046.JPG

Link to comment
Share on other sites

Sam też myję na bezdotyku. :) Śmiesznie by to z takim wózkiem wyglądało. Już nie mówię co by myśleli sobie Janusze o mnie, którzy myją za 5 zł. :D

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

@ziomson Sam bym się mocno zdziwił jak bym zobaczył kogoś z takim zestawem na bezdotyku :D

Tak jak wspomniałem w poście wyżej nie jest to bajer dla wszystkich. Jeżeli ktoś nie ma warunków to będzie dla niego taki wózek zbędny. Natomiast jeżeli warunki są odpowiednie taki zestaw będzie pomocny i wygodny :) 

Link to comment
Share on other sites

Też należę do ekipy zaczynającej proces na bezdotyku i takie kółeczka przyspieszyły by prace choć już teraz patrzą co robię i atakują z pytaniami.Jak dojdą kołeczka to zaczną chyba robić zdjęcia :lol: @Good Stuff może jeszcze opatentować  jakiś mechanizm naprowadzający żeby wiaderko jeździło za detailerem:-]

Link to comment
Share on other sites

Jeździ po trawie (obawiam się za małych kółek)?

Kiedy w sprzedaży?

Mam w planach zrobienie sobie takich na "następny sezon" ale jak będzie jakiś film z prezentacją/recenzją produktu jeżdżącego po trawie to się skuszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.