Jump to content

Nowy cudowny szampon


Recommended Posts

Witam panowie i panie miał ktoś może z was doczynienia z tym super magicznym szampanem. http://alloversuccess.com/artykuly/ultimate-varnish-protector/ Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie.
 
Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
 

Znalazłem filmik na USA mango shop

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Akurat filmik dotyczy innego produktu. A przedmiotowy szampon to zapewne "cudo" identyczne, jak typowo marketowy szampon z woskiem - umyje, nabłyszczy i efekt utrzyma się do pierwszego deszczu. Ochronę przed zarysowaniami można między bajki włożyć. Poza tym poczytajcie opinie na temat tego "cuda" - te pozytywne opisują, że za pomocą szamponu przeprowadza się nawet "facelifting" !!! Czyli, że nie tylko czyści i zabezpiecza, ale zmienia całe auto w nowszy model :shock: To już nie jest zwykły cud - to cud na miarę naszych potrzeb !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Akurat filmik dotyczy innego produktu. A przedmiotowy szampon to zapewne "cudo" identyczne, jak typowo marketowy szampon z woskiem - umyje, nabłyszczy i efekt utrzyma się do pierwszego deszczu. Ochronę przed zarysowaniami można między bajki włożyć. Poza tym poczytajcie opinie na temat tego "cuda" - te pozytywne opisują, że za pomocą szamponu przeprowadza się nawet "facelifting" !!! Czyli, że nie tylko czyści i zabezpiecza, ale zmienia całe auto w nowszy model :shock: To już nie jest zwykły cud - to cud na miarę naszych potrzeb !!! 
Ale z jednej strony to dobrze kupić toyote a po myciu mieć lexusa

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

@Danielck33 - szampon chyba bardziej działa tak, że np. posiadasz Octavię 3 sprzed liftu, a po umyciu i spłukaniu szamponu stoi przed Tobą Octavia 3 już po lifcie, 2-3 lata młodsza... :D Przynajmniej tak wynika z tych peanów, wygłaszanych w opiniach z użycia szamponu :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

"Nową formułę stworzono w oparciu o technologię nanocząsteczek krzemowych." :lol::lol:

Czyli, że podczas mycia następuje krystalizacja? :lol::lol:

"Zabezpieczyć lakier przed drobnymi zarysowaniami – nawet o 60,87%" - bardzo dokładne dane :P

"Jednak producent postanowił dać rabat przy pierwszym odwiedzeniu strony. Wystarczy, że zdecydujesz się teraz dołączyć do klubu rabatowego, a otrzymasz zniżkę 67%." - Ostro idą z tymi rabatami, Black Friday codziennie :lol::lol:

"Zaoszczędziłem 2000 zł na naprawach samochodu! Ultimate Varnish Protector trzeba po prostu mieć. Działa niesamowicie! Po kilku miesiącach mam o 2000 zł więcej w portfelu i samochód, który wygląda, jakby dopiero wyjechał z salonu." - Mam zawieszenie do wymiany w swojej Toyocie, może obleje je tym szamponem? :lol::lol:

I na koniec najlepsze: "Gdybym nie skorzystał z Ultimate Varnish Protector, popełniłbym błąd życia i zdecydowałbym się na generalny remont samochodu. 4-letnie zniszczenia zniknęły, jakby ktoś wymienił mi karoserię na nową. Trudno mi opisać, jak bardzo jestem zadowolony."

Cały rynek detailingowy w Polsce zniszczony jednym produktem ;c

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
14 minut temu, Danielck33 napisał:

Dobry wieczór przeglądając neta znalazłem takie oto cudo zna może ktoś tą firme http://pl.nanoshield.co/?gclid=CjwKCAjw-bLVBRBMEiwAmKSB8wdCIRQJ5vOObW8hDQR22LzJNTZFNiA6HzXukTC6DHYem-XSfNwGcRoCO8oQAvD_BwE

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

No i co związki z nimi ? , zwykłe qd jeszcze mają parszywy marketing, nie szanuje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.