Skocz do zawartości

Nowy cudowny szampon


Danielck33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie miał ktoś może z was doczynienia z tym super magicznym szampanem. http://alloversuccess.com/artykuly/ultimate-varnish-protector/ Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie miał ktoś może z was doczynienia z tym super magicznym szampanem. http://alloversuccess.com/artykuly/ultimate-varnish-protector/ Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie.
 
Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
 

Znalazłem filmik na USA mango shop

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat filmik dotyczy innego produktu. A przedmiotowy szampon to zapewne "cudo" identyczne, jak typowo marketowy szampon z woskiem - umyje, nabłyszczy i efekt utrzyma się do pierwszego deszczu. Ochronę przed zarysowaniami można między bajki włożyć. Poza tym poczytajcie opinie na temat tego "cuda" - te pozytywne opisują, że za pomocą szamponu przeprowadza się nawet "facelifting" !!! Czyli, że nie tylko czyści i zabezpiecza, ale zmienia całe auto w nowszy model :shock: To już nie jest zwykły cud - to cud na miarę naszych potrzeb !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat filmik dotyczy innego produktu. A przedmiotowy szampon to zapewne "cudo" identyczne, jak typowo marketowy szampon z woskiem - umyje, nabłyszczy i efekt utrzyma się do pierwszego deszczu. Ochronę przed zarysowaniami można między bajki włożyć. Poza tym poczytajcie opinie na temat tego "cuda" - te pozytywne opisują, że za pomocą szamponu przeprowadza się nawet "facelifting" !!! Czyli, że nie tylko czyści i zabezpiecza, ale zmienia całe auto w nowszy model :shock: To już nie jest zwykły cud - to cud na miarę naszych potrzeb !!! 
Ale z jednej strony to dobrze kupić toyote a po myciu mieć lexusa

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danielck33 - szampon chyba bardziej działa tak, że np. posiadasz Octavię 3 sprzed liftu, a po umyciu i spłukaniu szamponu stoi przed Tobą Octavia 3 już po lifcie, 2-3 lata młodsza... :D Przynajmniej tak wynika z tych peanów, wygłaszanych w opiniach z użycia szamponu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

"Nową formułę stworzono w oparciu o technologię nanocząsteczek krzemowych." :lol::lol:

Czyli, że podczas mycia następuje krystalizacja? :lol::lol:

"Zabezpieczyć lakier przed drobnymi zarysowaniami – nawet o 60,87%" - bardzo dokładne dane :P

"Jednak producent postanowił dać rabat przy pierwszym odwiedzeniu strony. Wystarczy, że zdecydujesz się teraz dołączyć do klubu rabatowego, a otrzymasz zniżkę 67%." - Ostro idą z tymi rabatami, Black Friday codziennie :lol::lol:

"Zaoszczędziłem 2000 zł na naprawach samochodu! Ultimate Varnish Protector trzeba po prostu mieć. Działa niesamowicie! Po kilku miesiącach mam o 2000 zł więcej w portfelu i samochód, który wygląda, jakby dopiero wyjechał z salonu." - Mam zawieszenie do wymiany w swojej Toyocie, może obleje je tym szamponem? :lol::lol:

I na koniec najlepsze: "Gdybym nie skorzystał z Ultimate Varnish Protector, popełniłbym błąd życia i zdecydowałbym się na generalny remont samochodu. 4-letnie zniszczenia zniknęły, jakby ktoś wymienił mi karoserię na nową. Trudno mi opisać, jak bardzo jestem zadowolony."

Cały rynek detailingowy w Polsce zniszczony jednym produktem ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dobry wieczór przeglądając neta znalazłem takie oto cudo zna może ktoś tą firme http://pl.nanoshield.co/?gclid=CjwKCAjw-bLVBRBMEiwAmKSB8wdCIRQJ5vOObW8hDQR22LzJNTZFNiA6HzXukTC6DHYem-XSfNwGcRoCO8oQAvD_BwE

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Danielck33 napisał:

Dobry wieczór przeglądając neta znalazłem takie oto cudo zna może ktoś tą firme http://pl.nanoshield.co/?gclid=CjwKCAjw-bLVBRBMEiwAmKSB8wdCIRQJ5vOObW8hDQR22LzJNTZFNiA6HzXukTC6DHYem-XSfNwGcRoCO8oQAvD_BwE

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

No i co związki z nimi ? , zwykłe qd jeszcze mają parszywy marketing, nie szanuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.