Skocz do zawartości

Bumblebee Shampoo


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

5l bumblebee2.jpg

Bumblebee stworzony z myślą o maksymalnej przyjemności z mycia auta. Świetne właściwości myjące, bardzo dobry poślizg, sporo piany i obłędny zapach Ciasteczek i Biszkoptów! Dzięki neutralnemu pH sprawdzi się jako szampon do bieżącej pielęgnacji aut zabezpieczonych różnego rodzaju woskami, powłokami itd.

Sposób użycia:
1. Spłucz auto wodą pod ciśnieniem.
2. Wlej do wiadra 30-40ml produktu na każde 10l wody.
3. Wymieszaj szampon z wodą (użyj mocniejszego strumienia wody 
w celu powstania piany).
4. Umyj auto za pomocą rękawicy/gąbki z mikrofibry od góry do dołu.
5. Spłucz aut pod ciśnieniem.
6. Osusz auto.

Ceny 

500ml 19.9

1L 29.9

5L 99.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jutro mam dostać na prezent;p :D . Bo Dziewczyna chcę skorzystać z Black Friday ;D 

Będę mógł tylko powąchać , bo szampon ląduje w bezpieczne miejsce i czeka na gwiazdkę:D

Jak ja tyle wytrzymam :( dobrze ze chory to troszkę mnie to będzie powstrzymywać :D

Edit: Szampon już u mojej Dziewczyny w domku😀. Więc wypadało by sklecić kilka słów😊. @Gesiu_15. Zapach super  przypomina mi  Tire dressing Adbla.Zresztą Pan Grzegorz z @Clinic4Car twierdzi tak samo.  Ale to oczywiście na plus bo bardzo lubię tego typu woń😊😀.Konsystencja szamponu płyna ciecz bardzo fajna sparwa nie będzie problemu z płukaniem korka czy miarki . Jak ma się to w przypadku z szamponem o zapachu coli konkurencyjnej Polskiej marki. To by było na tyle szampon czeka teraz na Wigilię bożego narodzenia na odbiór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.