Skocz do zawartości

Latarka czołowa


pLaYmAn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam że istnieje jeszcze lepsza wersja tej lampki - model OK-03.3014 ze zmienną barwą światła i płynną regulacją jasności.

Ta podana przez kolegę @D@ViD daje więcej światła (1000lm vs 800lm). Ale ma tylko 3 stopniową regulację jasności (100%, 50%, 25%) i tylko jedną barwę, w tym przypadku 6500k

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, D@ViD napisał:

"czołówka" do inspekcji slaby pomysł. Chociaz ta czołówka widze swieci chyba punktowo wiec dałoby może radę. Tanio a dobrze polecam

Dokładnie ale jest jeszcze wersja z trzema barwami światła🚥🔦 mam polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mam z płynna regulacją 🙂 ale nie pamietalem dokladnie modelu. Wpisalem w google wstawilem pierwsza lepszą 🙂 polecam właśnie tą co mam 🙂

Btw. swego czasu - chyba rok temu, dalem za nia 100zł z hakiem, widzę poszła inflacja 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zachwalane są czołówki firmy ROOKS. Przeglądam je na allegroszu i znalazlem 2 modele gdzie ten drugi ma jeszcze dodatke opcje typu wybór 3 barw światla + sciemniacz.  Ma ktoś moze u siebie taką latareczke i jest w stanie podzielić sie opinia jak sie sprawdza ten konkretny model? 

 

2022-10-20_18.28.39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 20.10.2022 o 18:31, zeea napisał(a):

Ostatnio zachwalane są czołówki firmy ROOKS. Przeglądam je na allegroszu i znalazlem 2 modele gdzie ten drugi ma jeszcze dodatke opcje typu wybór 3 barw światla + sciemniacz.  Ma ktoś moze u siebie taką latareczke i jest w stanie podzielić sie opinia jak sie sprawdza ten konkretny model? 

mam obie, ta z jedna barwą swiatłą jest duzo mocniejsza, ta z dwiem jest słabsza ale za to dwie barwy swiatła i płynna regulacja 😉 ogolnie obie fajne latarki i warto je miec 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Szukam czołówki do maks 250 pln. Głównie ze światłem punktowym, gdyż służyć ma do prac inspekcyjnych przy lakierze (mam tu na myśli głównie docieranie wosków, qd itp., więc nie musi ujawniać wszystkich niedoskonałości lakieru jak przy polerowaniu, wystarczy że wyłapie niedotarte miejsca /hologramy).

Znajdę w tej chwili coś lepszego w tej kasie niż Ledlenser SEO5? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@7777777 Ten rocks z dwiema barwami. Używam do wszystkiego niemal codziennie ponad dwa lata. Jest ładowana więc nie musisz mieszać bateriami. Barwy się przydają. Nie ma fokusu ale też nie wiem po co ma mieć. Dużo światła spokojnie do pracy we wnętrzu i wspomagania się przy korekcie. Inspekcji nie zastąpi ale robiłem przy niej polerki i jest okej. Dla mnie hit.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p moge sie mylić, ale blizniaczo podobna do czerwonego Rooks'a?!
Podobieństwo w budowie zauważyłem od razu . Unilite oprócz głównej diody 6500k ma dodatkowo 2 boczne doświetlające pole pracy .
O marce czytałem dobre opinie dlatego pytam.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
@analyzator kupiłem tego rooksa, jest super, dzięki wielkie za polecenie  
Do aplikacji i docierania wosków czy QD jest w zupełności wystarczająca, we wnętrzu też robi robotę no i te włączanie i wyłącznie machnięciem ręki okazało się niezwykle fajnym dodatkiem. 
Możesz podać jakiegoś linka o której mowa? Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą i jest spoko, 3 barwy , regulacja siły światła . Niestety czujnik włączania i wyłączania gestem przestał działać.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.