Skocz do zawartości

Usuwanie ceramiki


piotrm100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! I od razu pytam....

Narobilem sobie biedy przez ..... glupote wlasna. Zachcialo mi sie nalozyc ceramike na moje cacko i obejrzalem ze 3 manuale i nigdzie nie bylo powiedziane, ze musze nalozony specyfik natychmiast polerowac mikrofibra. Informacje ta znalazlem moze w dopiero 10 manualu....ale bylo juz za pozno. Wyglada to troche jakbym sobie pomalowal lakierem bezbarwnym przy uzyciu pedzla. Wpadlem na pomysl, ze to sprobuje spolerowac. Ceramika to Mr.Fix9H. Jest to mozliwe, zeby usunac to przez polerke? Jesli tak to jakiej pasty powinienem uzyc? Mam nadzieje, ze ktos mi powie cos madrego...(oprocz tego co juz sam wiem, zeby nie dotykac jak sie nie umie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2017 o 06:37, etrone napisał:

Jakby ktos mial ciemniejsze przebarwienia od zwarstwionej niedotartej powloki to u mnie pomoglo reczne spolerowanie malym padem z mf booski micro buf delikatnie zwilgotnionym.

Pomyszkuj trochę po forum. Powyższe znalazłem w 30s. Ogólnie jedyną sensowną receptą będzie kombinacja agresywnej pasty i pada. Ja nie mam doświadczenia z powłokami, może z jakimiś konkretami co do odpowiednich past i padów wypowie się ktoś inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź biała flexi, albo futro kocha lub flexi. Paste kocha h8, megs'a 101 albo menzerne fg 400 i na spokojnie usuniesz. Możesz też spróbować zadziałaś jakąś srednią gąbką i fg 400 i zobaczyć co sie stanie. Ta powłoka pewnie nawet nie ma certyfikatu na to "9h"więc nie powinno być tragedii. Nie musze mówić, że pewnie narobisz troche holosów, które bedziesz musiał wykończyć
Jak byś kupił porządna powlokę, to pewnie i dostał byś instrukcje jaki czas odparowania powłoki, po ile docierać w jakich temperaturach itp, już lepiej jak byś założył fusso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spokojnie usuniesz nie byłbym taki pewny ;) . Oczywiscie wszystko zależy od powłoki ( ta która wymieniłeś nie jest mi znana ) ale nie jest to wosk i nie będzie to raczej proste do usunięcia . Tak się kończy jak ktoś chce zrobić coś bez odpowiedniej wiedzy ewentualnie przygotowania merytorycznego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bardziej z ciekawości niż praktyki - weź zrób 50/50 na jakimś elemencie ze ZMYWACZEM SILIKONU ?

Nie linczujcie mnie - chodzi bardziej o test powłoki na tak silny specyfik.

Jest okazja do testu. Zrobisz ?

Szybka akcja na panelu, kilka fotek. Jestem bardzo ciekawy czy będzie jakiś efekt.

23 godziny temu, piotrm100 napisał:

Narobilem sobie biedy przez .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.