Skocz do zawartości

koszty prywatnego Detailingu


alexander.p

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Domel napisał:

robisz foty auta przez wydaniem ? na MD nie raz była burza o to, że klient przyjechał z reklamacja bo rysy wyszły. Udowadniał że wymył tylko na bezdotyku a studio dało dupy.

Jak to jest u Ciebie ? Jak siebie chronisz ?

Przed przyjęciem obchodzę auto dookola i wszystko co widze zapisuje w protokołem przekazania pojazdu. Dokumentuje prace, ale czasami nie złapie wszystkiego - jak np. rzekomego przypalenia na białym Audi, za które ręczyłem, ze to nie ja. Jednak polubownie klient otrzymał voucher na woskowanie. ;)

Wydaje auto zawsze jak moge w sloncu i prosze o obejście go dookoła. Jak nie ma słońca to wręczam latarkę i rowniez prosze o wykonanie oględzin. 

A rysy z automatycznej myjni,odśnieżania szczotka drucianą lub mycia szczota na  bezdotyku idzie bardzo łatwo poznać na wyprowadzonym dawniej do perfekcji lakieru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dyskusja się rozwinęła a mnie się wydaje że autor pierwszego postu pomylił dwa pojęcia:

Cytuj

podliczał może ktoś koszty prywatnego detailingu, na jedno auto? +koszty robocizny w różnych regionach PL

Cytuj

mam okazję przygotowywać auta pod komis dla znajomego i się zastanawiam nad marżą.

Co ma wspólnego szykowanie aut pod komis z detailingiem?

Na Forum są już zarówno tematy o kosztach usług mniej lub bardziej profesjonalnie działających w garażach rodziców "detailerów" jak i o robieniu aut dla handlarzy złomem. Autor posta ewidentnie pyta o to drugie więc nie wiem po co komentarze o swirglach i tym podobnych.

W Łodzi mogę dać Ci kontakt do chłopaka który "poleruje" i "pierze" auta do komisów za 200 zł od sztuki. Jest w stanie zrobić trzy auta dziennie pracując po 9 - 10 godzin. 

Używa głównie chemii firmy Tenzi, poleruje Menzerną, pierze czym popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.