Skocz do zawartości

SOFT99 Fusso Coat 12 Months


dawidn1501

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz jak najbardziej ;) Do czyszczenia lakieru stosuje sie cleaner a nie wipe oup/ipa one tylko odtluszzaja,i predzej tu bym widzial problem bo ja cleaner zawsze stosuje a produkty typu wipe out/ipa opcjonalnie,w kwesti aplikatora nie widzialbym problemu to kwestia komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, menior napisał:

Mozesz jak najbardziej ;) Do czyszczenia lakieru stosuje sie cleaner a nie wipe oup/ipa one tylko odtluszzaja,i predzej tu bym widzial problem bo ja cleaner zawsze stosuje a produkty typu wipe out/ipa opcjonalnie,w kwesti aplikatora nie widzialbym problemu to kwestia komfortu

Dokładnie, używam np usuwacz sylikonu lub ipa. Jaki cleaner możesz mi doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neneschek  jest ich tyle ze trudno wybrac,wlasciwie kazda marka ma swoja nawet Soft99 choc jest trudno dostepny na obecna chwile,ja tej zimy stosowalem bardzo fajny i latwy w aplikacji oraz dodajacy wiele do wygladu Perfect Polish od AW,ale pod Fusso prawie kazdy podejdzie,troche mniej te podchodzace pod glaze/AIO 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ghost napisał:
Dsw kosztuje 90zł za dużą puszkę

Mówimy o 250 ml i jest to DOUBLE SPEED Wax? Jeśli chodzi o wytrzymałość, łatwość aplikacji jest podobnie jak do wosków które zaproponowałem wcześniej?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kusiu napisał:

Mówimy o 250 ml i jest to DOUBLE SPEED Wax? Jeśli chodzi o wytrzymałość, łatwość aplikacji jest podobnie jak do wosków które zaproponowałem wcześniej?

 

Dsw i Fk są łatwiejsze w aplikacji niż coli i fusso.

2 godziny temu, Grzechu23 napisał:

@kusiu zgadza się.
DSW to DOUBLE SPEED Wax  od Bilt Hamber (250ml) i kosztuje 90-100 zł

 

Dokładnie tak jak napisał @Grzechu23

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.