Skocz do zawartości

Maxifi - witamy wszystkich Forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witamy serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Miło nam przedstawić markę skutecznych produktów do czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek Maxifi!

fb_tlo.jpg

500g_perspektywa.jpg

 

Produkty są przeznaczone dla firm profesjonalnie piorących dywany, wykładziny i tapicerki, jak również salonów auto-detailingu oraz pasjonatów oczekujących wysokiej skuteczności, wydajności i bezpieczeństwa.

Naszą misją jest tworzenie najbardziej skutecznych produktów do prania dywanów, wykładzin i 
tapicerek
. Poprzez skuteczność rozumiemy nie tylko efektywność czyszczenia z brudu ale 
również trwałość czyszczenia, która dzięki technologii M-Brittle jest znacznie większa niż w 
przypadku innych produktów.
Produkty Maxifi™ podzieliliśmy na 5 kategori:
• pre-spray
• detergenty do prania
• bonnetowanie
• szamponowanie
• produkty specjalistyczne

Wśród naszych produktów mamy proszki (opakowania 0,5 kg oraz 2 kg), jak i płyny (opakowania 1L oraz 5L). 

Nasze produkty oprócz wysokiej skuteczności charakteryzuje wysoka wydajność i ekonomia użycia. Pre-spraye rozcieńcza się 1:66, produkty do płukania 1:660, a nawet 1:960 w przypadku produktu Ultraclean.

Opis naszych technologii:

M-Brittle™ - czytość na dłużej.

reka.jpg
 

M-Brittle to innowacyjna formuła, która wiąże zabrudzenia oraz lepkie pozostałości środków czyszczących w suche mikrokapsułki. M-Brittle zapewnia pranym dywanom, wykładzinom czy tapicerkom trwałość czystości, ponieważ tkaniny nie „przyciągają” brudu jak przy zastosowaniu innych środków. Ponadto M-Brittle nadaje pranym dywanom przyjemnej w dotyku 
miękkości.

m-brittle.png


Formuła M-Brittle to:
• Brak lepkiego nalotu po praniu
• Brak efektu szybszego brudzenia się
• Miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny
• Zwiększona skuteczność czyszczenia

Total Protection - chroń swój sprzęt.
  Formuła Total Protection produktów Maxifi chroni Twój sprzęt przed korozją oraz 
powstawaniem osadów, zwiększając żywotność wszystkich elementów maszyn czyszczących.

Citrus Power - naturalny rozpuszczalnik.

citrus.png


Citrus Power to naturalny rozpuszczalnik stosowany w naszych produktach, a otrzymywany ze skórki cytrusów, który 
zwiększa efektywność czyszczenia tłustych, oleistych zabrudzeń.
Citrus Power to połączenie naturalnych składników z wyjątkową skutecznością 
czyszczenia.

 

Nasza strona internetowa: www.maxifi.pl

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku: facebook.com/maxifipolska

 

Jesteśmy tu dla Was i do Waszej dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Maxifi to polska marka stworzona po latach pracy i testów. Są to bardzo zaawansowane produkty, do ich produkcji wykorzystujemy bardzo specjalistyczny sprzęt i najlepsze surowce oraz własne innowacje. Jest to pierwsza polska marka oferująca produkty takiej jakości, szczególnie te w formie proszku. Ceny są widoczne na naszej stronie: www.maxifi.pl

Jeśli chodzi o próbki to są już gotowe, kwestia tylko znalezienia chętnych do testów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
45 minut temu, Maxifi napisał:

Jeśli chodzi o próbki to są już gotowe, kwestia tylko znalezienia chętnych do testów

chętnych na forum jest sporo dużo ludzi ma odkurzacze do prania (w tym i ja) i na pewno z chęcią byśmy przetestowali wraz z recenzja wasze produkty

 

na rynku jest bardzo dużo proszków oraz płynów konkurencyjnych firm wiec żeby do siebie zachęcić polecam powysyłać testerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym tygodniu mam to u prania fotele w samochodzie  gdzie dla wlasciela wylała się benzyna. Próbował swoimi sposobami ale nic z tego. Porobił tylko zacieki. Drugi temat to sofa gdzie jest plama i RM oraz prespray Tersusa nie pomógł tak więc wyzwanie dla nowej marki z mojej strony jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o próbki to chętnie coś przetestuję, właśnie mam do prania trochę zapuszczony środek, w firmowej Fabii, więc można by zobaczyć jak sobie poradzą nowe produkty. Szczególnie interesują mnie produkty do bonnetowania. Bo kilku klientów mam do prania z wskazaniem właśnie na bonnetowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Balzac napisał:

W następnym tygodniu mam to u prania fotele w samochodzie  gdzie dla wlasciela wylała się benzyna.

W takim przypadku najlepszy byłby Master Pre-Spray lub Master Liquid oraz do płukania Emulsify Rinse lub Power Rinse. Jednak jeśli benzyny wylało się dużo może być problem z jej usunięciem i konieczne może być zastosowanie dodatku do pre-spray/płukania. Aktualnie pracujemy nad takim produktem, który zwiększałby skuteczność prania w takich trudnych przypadkach.

2 godziny temu, Balzac napisał:

Drugi temat to sofa gdzie jest plama i RM oraz prespray Tersusa nie pomógł tak więc wyzwanie dla nowej marki z mojej strony jest.

W tym przypadku dobór pre-spray i produktu do płukania uzależniony jest od rodzaju plamy, czy to jest plama po jedzeniu, smarze, herbacie/kawie itp. Znając rodzaj zabrudzenia wiemy jak jest najskuteczniej usunąć. Może się okazać, że konieczne będzie użycie odplamiacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.