Skocz do zawartości

Paczkomaty


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie, to jak tylko rynek pocztowy sie uwolni to taki twór jak poczta padnie szybciutko, bo kto normalny majac do wyboru alternatywę, która jest:

- tańsza

- szybsza

- pewniejsza

- bardziej otwarta na e-shopping

 

wybierze panstwowego molocha? :kox:

 

InPost jeszcze mnie nie zawiódł, szkoda, że tak wielu sprzedawców na alledrogo dalej uparcie puszcza paczki pocztą a później się dziwią jak po trzech tygodniach łaskawie pan listonosz awizo zostawi (bo mu sie wyjsc po schodach nie chce..) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InPost jeszcze mnie nie zawiódł, szkoda, że tak wielu sprzedawców na alledrogo dalej uparcie puszcza paczki pocztą a później się dziwią jak po trzech tygodniach łaskawie pan listonosz awizo zostawi (bo mu sie wyjsc po schodach nie chce..) :thumbdown:

 

Mam nieco doświadczenie w tej dziedzinie i jest ogromna rzesza klientów który chcą pocztę , poczta póki co ma największą ilość placówek i odbiór przesyłki jest jak by nie było najprostszy . Paranoja jest taka że aktualnie mamy już niższe stawki kurierskie w przypadku przesyłek pobraniowych niż to co oferuje poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy ktoś wie dlaczego paczkomaty "znikają i pojawiają się" chodzi mi o system elektroniczny nie o fizyczne zabieranie maszyn :) Przez jakiś czas paczkomat, jedyny który był w moim zasięgu zniknął teraz loguję się i już jest znowu dostępny i na mapie też już się pokazuje. Chodzi o jakieś problemy techniczne z paczkomatem wtedy znika z mapy i z systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko się da korzystam z E-Przesyłki Poczty, to taka namiastka paczkoamtu w/g PocztyPolskiej, dostarczają paczkę do wybranego (obsługującego usługę) Urzędu Pocztowego i wysyłają SMS/mail czasem dzwonią :), że paczka jest do odebrania. Ceny paczkomatowe, tracking przesyłki i nie ma problemu, że paczka zalega na mrozie przed odbiorem. Dostarczają zazwyczaj w 24h :shock:

 

Z paczkoamtów też korzystam, ale jak dla mnie E-Przesyłka ze względu na ilość UP jest wygodniejsza...

 

Coś do przemyślenia dla sklepów korzystających z PP

 

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie maja owe paczkomaty do temperatur panujacych obecnie? sa jakos ogrzewane? klimatyzowane latem? To dosyc istotna informacja jesli chodzi o wysylke np. kosmetykow. Ja jeszcze nie korzystalem z paczkomatu bo najblizszy mam 15km od domu, a dojechanie w tloku kosztuje mnie czas i tyle samo co kurier UPS :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

No właśnie- niestety paczkomaty nie są ogrzewane tylko mam wątpliwości czy PP lub firmy kurierskie mają inny standard usług w tym zakresie ;) Szczerze wątpię, że wszystkie magazyny i środki transportu są ogrzewane (np. Pan listonosz na rowerze, który rozwozi paczki :) )

 

Niestety to jest problem, który ciężko wyeliminować a jest bardzo istotny w tej branży.

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.