Skocz do zawartości

Szukam najlepszego detailera w W-wie


Globy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem,

na wstępie witam tych, którzy mogą mnie jeszcze pamiętać, a wszystkim gratuluję wspaniałej roboty - forum miażdży porządkiem i merytoryką :-)

Do brzegu. Kończę doprowadzać swojego CL-a do porządku i chciałbym go oddać na detailing. Nie jest to pierwszy raz, ale chciałbym trafić na kogoś/zakład, który efektem swojej pracy - w przenośni - urwie mi jaja. I nie chodzi mi o to, że skutecznie usunie smołę z progów, bo z perspektywy codziennej eksploatacji nie jest to dla mnie istotne. Bardziej chodzi mi o staranną korektę, wypranie podłogi i podsufitki, wypolerowanie drewna oraz zabezpieczenie skór. 

Jak coś, to proszę pisać na PW.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz - szacun!

M.

PS. Przepraszam, jeśli temat w złym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy detailer. Analogicznie, do dziś się ludzie kłócą co lepsze Mercedes czy BMW, Ferrari czy Lamborghini.

Możesz przebierać w ofertach do woli.

Jak chcesz jakiegoś gotowaca to przykładowo salony wszystkich czterech powyższych rekomendują zadbaneauto . pl

 

@Domel nie każdy chce kupować odkurzacze piorące, tone chemii, które użyje tylko raz.

Nie każdy poświęci tydzień urlopu na grzebanie przy samochodzie. A to czego oczekuje @Globy zajmie kilka ładnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, to tak przewrotnie ;-) Oczywiście miałem na myśli: "czy ktoś może polecić porządnego detailera". 

Piękne dzięki za namiary, odezwę się tam.

Co do statusu, to towarzyszyłem temu forum u zarania jego dziejów, natomiast z powodu zapracowania moje zainteresowanie detailingiem jest obecnie głównie teoretyczne. Niemniej dbam o to, żeby mieć czysty i lśniący samochód, regularnie sam go woskuję, sprzątam, przeprowadzam wszelakie ręczne zabiegi, ale też co roku odstawiam na detailing.

Szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.