Jump to content

Herbata


heblus

Recommended Posts

Ja najlepiej lubię Northern Light, Skunk  XL oraz moja ulubiona Amnesia Haze ... A nie czekaj Ty naprawdę o herbacie piszesz? Ups...

pozdrawiam, acidmk

Link to comment
Share on other sites

Żony ulubione herbaty to Harney & Sons
ja tam za bardzo tego nie pije, ale jej smakuje, są w fajnych metalowych puszeczkach i w jedwabnych saszetkach. Fakt są drogie, więc za często sobie na nie nie pozwala ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja napierniczam litr zielonej słodzonej stewią ( prawdziwą z plantacji ) co drugi dzień.  Robię litr i cmokam po szklance co kilka godzinek. Piłbym częściej ale zielona mimo, że extremalnie pozytywna dla organizmu to jednak przeholować też nie wolno. 

Link to comment
Share on other sites

A ja lubię herbatę zielona ale lepsza jest dla mnie w smaku biała. I owocowe też lubię nie mylić z aromatyzowanymi . A kawy nie pijam bo nie lubię tak jak alkoholu .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja bardzo lubię herbatę ziołową z żeń - szeniem i imbirem. Czuje się po niej o wiele lepiej i dobrze działa na żołądek. Piłem też Yerba mate i bardzo mi smakowała:P No ale od niej zaczynałem uzależniać się jak od kawy, to pewnie przez tę kofeinę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.