Skocz do zawartości

Tenzi Detailer Krwawa Felga


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę atomizer zmieniony. Ten ori nie daje rady z gęstością produktu ale sam produkt jak ze cenę niewiele przekraczającą 10zł  jest super 😄

Wszyscy testują na felgach, a jakiś czas temu testowałem na lakierze. Po wymianie hamulców i szlifowaniu/czyszczeniu zacisków, piast itp. na całym aucie zrobił mi się rdzawy nalot, który zauważyłem dopiero po 2 tygodniach przy myciu. Wżarł się na tyle, ze samo mycie go nie ruszało więc poszła krwawa felga i bez problemu poradziła sobie z rdzawym osadem na lakierze.

QnHLilC.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak Gdzie jest po tyle 😀. Bo byłem ostatnio w Leclerku i tam po 24.99 to samo w sklepie motoryzacyjnym i mnie w mieście. Sam chciałem to protestować Ale w tej cenie co widziałem wolę dołożyć do Deirona Shiny lub ADBL. A szkoda bo widzę że robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss Na popularnym portalu cena staruje od 13.5 zł za butelkę 😉
Wiem, dochodzi wysyłka, no chyba ze akurat masz ten sklep gdzies blisko siebie i mozesz odebrać osobiście.

A ogólnie z wysyłką idzie dorwać za 19 zł 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1564]Pływak[/mention] Gdzie jest po tyle . Bo byłem ostatnio w Leclerku i tam po 24.99 to samo w sklepie motoryzacyjnym i mnie w mieście. Sam chciałem to protestować Ale w tej cenie co widziałem wolę dołożyć do Deirona Shiny lub ADBL. A szkoda bo widzę że robi robotę
Na znanym portalu aukcyjnym 13.50zł bez wysyłki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=20306]Grzechu23[/mention] [mention=21741]Adaszek96[/mention] Dzięki Panowie. Po wypłacie na pewno się rozejrze za nim i zdam relację
Ja znalazłem w mrówce(Radomsko) krwawą felge za 20.50 zł to nawet nie opłaca mi się zamawiać z popularnego portalu aukcyjnego

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qlimaxss napisał:

@Pływak Gdzie jest po tyle 😀. Bo byłem ostatnio w Leclerku i tam po 24.99 to samo w sklepie motoryzacyjnym i mnie w mieście. Sam chciałem to protestować Ale w tej cenie co widziałem wolę dołożyć do Deirona Shiny lub ADBL. A szkoda bo widzę że robi robotę

Ceny w marketach są lekko mówiąc nieciekawa u mnie W Brico też koło 24zł. Jak bierzesz jedną sztukę z allegro to nie warto bo z wysyłką wyjdzie podobnie ale zamawiając kilka produktów sporo zaoszczędzimy względem marketów, a kilka Tenzi ma naprawdę bardzo fajnych.

BTW trochę nie rozumiem podejścia dlaczego wolisz dokładać skoro może się okazać, ze towar robi dokładnie to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak No właśnie po tym co zobaczyłem w sklepach stacjonarnych w moim mieście. To upatruje się w te opcje tym bardziej że zaciekawiło mnie produkty do skóry. I nie brałbym tylko Tenziego. 

Mnie chodziło że wolę dołożyć wtedy jeśli byłbym miał ostatecznie kupować u siebie w mieście Krwawą. Bo sklep detalingowe mam u siebie i odchodzą mi koszty przesyłki stąd podjął bym taką decyzję. A jak kupię przez neta to zakupie wtedy dwie butle krawej aby było bardziej ekonomicznie. @Adaszek96 Jak bym miał w tej cenie to nawet bym nie patrzył na portale aukcyjne i sklepy detalingowe online. Tylko kupił i testował a tak średnio opłaca się kupować je w lokalnych sklepach i lepiej rozejrzeć się za nim w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak to nie jest tak, wierz mi że marża sklepu na produktach tenziego to jest taka standardowa wartość i nie jest to z pewnością 80% (chyba że mówimy o tesco :D) nie wiem jakim cudem ktoś sprzedaje ten produkt na allegro w cenie 14zł jak ja z rabatem 20% mam cenę netto 15zł. albo gość ma jakieś mega rabaty u producenta albo rozcieńcza to 1:1 😛 albo jest to podrobiony towar, bo trudno mi uwierzyć w to że ktoś kto sprzedaje to w tej cenie jeszcze na tym cokolwiek zarabia. ogólnie bardzo podejrzanie mi wygląda ta oferta.

 

3 godziny temu, Qlimaxss napisał:

byłem ostatnio w Leclerku i tam po 24.99

czyli musiałeś być w piątek albo w sobotę bo akurat w piątek przyjechała dostawa i wystawiałem ten towar na halę osobiście 🙂

@Qlimaxss @Adaszek96 od 19 będzie cały tenzi detailer w promocji ~20%, krwawa felga będzie wtedy po cenie ~ 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swego czasu od tego spzredawcy spory pakiet kosmetyków tenziego za jakieś 8 dych miałem krwawą felgę, cały zestaw do skór, szybki połysk, quartz spray i coś tam jeszcze. Nie zauważyłem aby coś z tymi środkami było nie tak, a jak rozrobił krwawą felgę to chyba z żelatyną bo nadal była mega gęsta i seryjny atomizer nie dawał rady 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej taniej a dużo niż drożej i liczyć że ktoś kupi. Jak gościu jedzie na minimalnej marży ale sprzedaje tego od ciula i ciut ciut to bardzo dobrze na tym wychodzi na sam koniec. Dzięki czemu sprzedając potężne ilości może spokojnie mieć mega zniżkę od samego producenta. Każdy jest zadowolony, producent bo pozbywa się towaru i cały czas mu schodzi, sklep bo cały czas zarabia nawet na małej marży i klienci bo kupują po super cenie i chętnie wracają po więcej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Pływak Chociażby dla pojemności. Za 36 złoty po rabacie już mam Litrowego Shiniego lub ADBL Vampire Liquid. Wiem że Tenziego jest 600 ml . Niby chociażby po twoim teście widać że działa na karoseri Ale jakoś Sam muszę to zobaczyć na wlasnej skórze może dlatego. Ale w niedługim czasie na pewno zagości w Arsenale.  

Będę musiał obczaić👍.

@S3ci0r Faktycznie byłem w weekend a dokładniej w sobotę😊. Ps. Pamiętam o teście Nigrina Ale na razie obiekt testowy w postaci Fiesty składa się silnik. Także jak ogarne remont  to może nawet z krwawą felgą go porównam😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem na test krwawą felgę od TENZI. Niestety nie mam zdjęć, ale napiszę swoją krótką opinię.

Produkt naprawdę długo potrafi leżeć. Szybko reaguje-krwawi. Robi robotę tak jak powinien. W sobotę na auto Renault Scenic zużyłem całe 600ml na Lakier + 4 felgi. Jak było jakieś 1/4 produktu w butelce, to atomizer już przestawał dawać mgiełkę, tylko pluł produktem punktowo.

Tak więc produkt bardzo dobry, ale atomizer dla tego produktu za słaby, przez niego spada wydajność. 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Poniżej pokażę Wam co potrafi chyba najtańszy cenowo deironizer - Tenzi krwawa felga. Po pokazaniu się tego produktu w Biedronce postanowiłem go zakupić w większej ilości. Któregoś dnia postanowiłem zobaczyć co to potrafi. Obiektem testowym były zimowe felgi z mojego auta, które chyba nigdy nie widziały tego typu środków:

IMG_20190410_184309.jpg

No to jedziemy: pierwszy oprysk:

IMG_20190410_184258.jpg

Jeszcze małe porównanie:

IMG_20190410_184316.jpg

Strona druga:

IMG_20190410_184720.jpg

A tak wyglądały po wstępnym pędzelkowaniu i spłukaniu:

IMG_20190410_191347.jpg.62db0b2c250e4638a420bf061d2cda52.jpgIMG_20190410_191650.jpg.162fe0cf0a5ae4fd2c3f1ffb6b0a4efc.jpg

No poprawa jest ale na powyższych zdjęciach widać, że wewnątrz nadal była brudna, a na zewnątrz można też zauważyć kropki wżartego, kilkunastoletniego brudu. No więc zrobiłem drugie podejście. Tym razem po wewnętrznej stronie postanowiłem pomóc sobie gąbką. Poniżej efekty po drugim podejściu:IMG_20190410_194544.jpg.8eef1987aaf79b14f0fd773c5405114f.jpgIMG_20190410_194549.jpg.db64c3f9d7135fe49241a0ced44a00ea.jpgIMG_20190410_194549.jpg.db64c3f9d7135fe49241a0ced44a00ea.jpgIMG_20190410_194611.jpg.ab7e4db93dc1d981b1ab6c960adfeda0.jpg

Tak to wygląda po dwóch przejazdach Tenzi krwawa felga. Nie jest idealnie ale należy pamiętać, że te felgi prawdopodobnie od nowości (18lat) nie widziały żadnego deironizera. Tak więc uważam, że jak na produkt za około 12zł/0,6l naprawdę dał radę.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, xadamx napisał:

Tak więc uważam, że jak na produkt za około 12zł/0,6l naprawdę dał radę.

 

Ta promocja o której wspominałeś to była po 5zł za sztukę. Osobiście robiłem kiedyś porównanie z K2 Roton (tym zwykłym) i Tenzi dawał radę, mimo że miałem wrażenie, że po stronie K2 szybciej i bardziej krwawiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.