Skocz do zawartości

Collinite 476s test długodystansowy na felgach


Fredi88

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem co celowo z uwagi na zaciski , które jeszcze nie są zardzewiałe u mnie w 3 Nowych Vag-ach to ładne z zacisków zaczynało rdzewieć w Golfie po ok. 60k km w T5 podobnie a w T6 już po ok 10 k km , dodam że felgi co tydzień myte Vampirem , który powinien to hamować :/ , a u niektórych w kilkunastoletnich autach robi to się po prostu czarne i nie razi tak w oczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
4 minuty temu, david2888 napisał:

@Fredi88 Polecasz Colli476s na felgi na lato czy lepiej kupic Finish Kare 1000P Hi-Temp

Colli jest mega trwałe na felgach ale nie jest na tyle dobre że pomoże je domyć bezdotykowo. Fk na felgach nie testowałem. W tym roku inne wynalazki będę testował. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2017 o 22:23, DrozdekPL napisał:

Napisałem co celowo z uwagi na zaciski , które jeszcze nie są zardzewiałe u mnie w 3 Nowych Vag-ach to ładne z zacisków zaczynało rdzewieć w Golfie po ok. 60k km w T5 podobnie a w T6 już po ok 10 k km , dodam że felgi co tydzień myte Vampirem , który powinien to hamować :/ , a u niektórych w kilkunastoletnich autach robi to się po prostu czarne i nie razi tak w oczy 

Właśnie produkty deironizacyjne niszcza powierzchnie tarcz i rdzawią.

Co ciekawe po użyciu irona a potem oprysk piany z bubble makerem nie zachodzi taka reakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś napisałem że vl od ADBL zjada cynk i powoduje korozję to śmiano się ... i dyskusja dziwnym sposobem znikła... Ale widzę że coś musi być nie tak z vampirem ... Podobno nieszkodliwy jest d-tox od shiny garage i on zajmie miejsce felernego vl od ADBL .

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

W dniu 7.03.2018 o 20:57, Gozdziu23 napisał:

Właśnie produkty deironizacyjne niszcza powierzchnie tarcz i rdzawią.

Co ciekawe po użyciu irona a potem oprysk piany z bubble makerem nie zachodzi taka reakcja

Tak na logikę wychodzi, że szamponem neutralizujesz to co zostało z vampira po spłukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.