Jump to content
 • Administrator
  Administrator

  Idea powstania forum Kosmetyka Aut!

  Wielu z Was zastanawia się jaka była idea powstania forum Kosmetyka Aut, aby przybliżyć Wam tę historię, musimy się cofnąć do 2009 roku. Jesteście gotowi? To zaczynamy!

  Wszystko zaczęło się od jednej osoby, a dokładnie inspiracji @CleanerFreak’a testem wosków na Detailing World i chęcią zorganizowania takiego spotkania w Polsce. I tak w 2009 roku w Warszawie odbyło się spotkanie grupy entuzjastów pielęgnacji samochodów z Polski i Niemiec oraz dużego testów naturalnych wosków. 

  Nadal jednak brakowało w Polsce miejsca, gdzie można było swobodnie dyskutować na temat pielęgnacji pojazdów. @CleanerFreak postanowił to zmienić i dość szybko znalazł odpowiednią osobę w postaci @Globy do uruchomienia forum, które oficjalnie wystartowało 6 maja 2009 roku. Społeczność według założeń miała zrzeszać ok. 50 osób, ale już po kilku miesiącach okazało się, że forum cieszyło się niezwykłą popularnością i z każdym dniem przybywało coraz więcej użytkowników.

  Od początku forum miało stanowić platformę do swobodnej wymiany zdań, a także pomocy nowym użytkownikom w rozpoczęciu przygody z auto detailingiem. Pomimo skromnych założeń, obecnie Kosmetyka Aut to największe forum detailingowe w Polsce i jedno z największych w Europie.

  A jak wygląda forum w liczbach po 10-latach istnienia?

  • zarejestrowanych użytkowników: 25505
  • tematów: 14250
  • postów: 682477

  Lista osób odpowiedzialnych za powstanie i dalszy rozwój Kosmetyki Aut: @CleanerFreak, @Globy, @metys@kuflik@julian, @nOx, @Vit0, @Łukasz, @PN, @Evo, @AreK.

   


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.