Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako wielki fan serii F&F i jedna z nielicznych osób, której podobała się nawet ostatnia część z czołgiem i sejfem stwierdzam, że nie wiem co można napisać o siódmej części... Nudziłem się na niej, była mega przereklamowana, nie miała jednego wątku (jak np. kartele w 5) i drugi raz tego filmu na pewno bym nie obejrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja właśnie po Szybkich i Wściekłych 7. Film nakręcony zupełnie inaczej niż pozostałe części, dużo śmiesznych nawiązań do starych filmów kina akcji, największa ilość gagów. Wiele rzeczy było przesadzonych i też nie lubię kiedy osoby spędzając e wieczory na tego typu filmach ma się za idiotów, ale tak widocznie miało być, z przymrużeniem oka. Brawa za końcówkę, zawsze wierny japońskiej motoryzacji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś byłem na San Andreas.. da się zobaczyć. Coś na bazie '2012' tyle, że nie dotyczy całej Ziemii, a wyłącznie USA ;) parę sytuacji fajnie zmontowanych, zaś parę tak bajkowych jak skok limuzyną w '2012' :D

 

W piątek jest premiera Jurassic World i mam zamiar się właśnie wybrać, jako że Jurassic Park swego czasu przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam iść na nowy Jurassic, dzisiaj w kinie widziałem trailer i w miarę ciekawie wygląda. Fakt wątek stworzenia super drapieżnika a potem walka z nim przez resztę filmu może być naciągana, ale co tam dla samych dinozaurów można iść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzisiaj ostatni odcinek serii.

Szkoda, choć ten sezon wyjątkowo kiepsko się rozkręcał. Dla mnie ten serial ma tendencję spadkową (podobnie jak książki - zdaniem wielu fanów).

Czuję niedosyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.