Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chciałbym trochę wzmocnić komp. stacjonarny, do normalnej pracy, internetów, pisania daje radę ale ostatnio trochę wkręciłem się w WOT(czołgi;)) i trochę brakuje wydajności na wyższych ustawieniach:

Mam płyta foxconn p35a/4GB RAM/ SSD/ C2D E7500/ GF 9600GT 512MB/ zasilacz corsair 400 albo 450W, nie znam się ale moim zdaniem wąskie gardło stanowi grafika. Czy powiedzmy do 200zł można kupić coś (nawet używanego) co znacząco wpłynie na wydajność, ewentualnie czym kierować się podczas dobru, kompatybilności karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś kompa z tych czasów, którego masz obecnie i miałem kartę GF 9800GT. Bardzo fajna karcioszka, a teraz kosztuje śmieszny pieniądz. Gry pokroju pierwszego Crysisa szły na wysokich :mrgreen: Oczywiście warto do nowej karty podkręcić nawet lekko procesor i powinna być malina. Raczej nic mocniejszego bym tam nie ładował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]lesniczy3[/ref], Jak masz trochę pojęcia o kompach to zrób tak jak w tym poradniku i pograsz nie tylko w "czołgi" :kox::kox::kox::kox::kox:

https://www.dobreprogramy.pl/Jeszcze-le ... 79859.html

tutaj sprawdź czy płyta główna obsłuży Xeona

http://www.delidded.com/lga-771-to-775- ... lity-table

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie zmieni, żeby pograć w WOTa wystarczy Ci zainwestować w kartę graficzną. Do 200zł powinieneś znaleźć coś z używek np. Gigabyte Radeon HD5770.

Taki zestaw wystarczy Ci w zupełności do tejże gierki :good:

Głębsze inwestowanie w ten sprzęt niestety nie jest opłacalne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Alfa47[/ref] - masz w systemie ad-aware. Taka reklama pop-up jest do usunięcia - zainstaluj sobie Malwarebytes Anti Malware (nawet ten darmowy) i przeskanuj kompa. Powinien usunąć ad-aware, które siedzi Ci w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwarebytes Anti Malware polecam i tak jak pisal bialas1 sprawdz ( mozesz tez w CCleanerze) zainstalowane programy, jak znajdziesz cos dziwnego to google i jak wyjdzie ze malware to usuwaj. W przegladarce pewnie i tak bedziesz musial zmienic strone startowa w opcjach ale dopoki masz zainstalowane malware to i tak na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma taiego programu u mnie reimage żeby odinstalować. tym Malwarebytes anti malware robiłem skana i nic nie znalazło :o

 

Skan AVG zrobiłem i 12 znalazło to wyleczyło, ale dalej to samo się dzieje :/

 

Dodane po 7 sekundach:

Nie ma taiego programu u mnie reimage żeby odinstalować. tym Malwarebytes anti malware robiłem skana i nic nie znalazło :o

 

Skan AVG zrobiłem i 12 znalazło to wyleczyło, ale dalej to samo się dzieje :/

 

Dodane po 7 godzinach 35 minutach 7 sekundach:

Panowie, wie ktoś co można jeszcze zrobić ? nie widzi mi się robota całego formatowania komputera :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady w sprawie baterii do laptopa.

Regeneracja starej, czy kupno zamiennika? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jeśli regeneracja, to gdzie polecacie, kogo omijać? Tak samo z zamiennikami, co jest godne polecenia, a co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.