Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, sprawa wygląda tak.

Kiedyś na komputerze miałem Firefox trochę tam tych zakładek było. Telefon S3 również zainstalowana przeglądarka. Zakładki z synchronizowane. Komputer padł, trzeba było format zrobić. Teraz jak wchodzę w przeglądarkę na telefonie to mam opcje zakładki z komputera i tam są wszystkie które miałem, natomiast jak je przenieść na komputer aby z powrotem były. Próbowałem synchronizacja ale coś nie działa.

Z góry dziękuje wam bracia i siostry :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moja po 3 latach pokazuje 18% zużycia i trzyma jeszcze 2,5-3h.

Przez większość czasu siedzi na półce.

Teoretycznie najlepiej rzeczywiście trzymać ją naładowaną w okolicach 50%, ale ja przeważnie zostawiam naładowaną w 100%. Bo jak wyłączą prąd i potrzebuję z niej skorzystać, to chcę żeby chwilę mi ten laptop podziałał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 3 lata I 3 H spokojnie daje radę. Nigdy jej nie wyjalem z kompa, bateria zarządza Lenovo costam. Bateria to tani ups, nie widzę sensu jej odkładania. Jak nie używam to I tak się nie ładuje więc nic jej się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z torrentów:

Ostatnio cały czas świruje mi utorrent czasami jak coś chce pościągać z piratbay'a daje GET TORRENT i uruchamia się program ale nie otwiera się okno do zapisania pliku a jak kolejny raz chce uruchomić to pojawia się kominikat, że już jest torrent dodany do listy czy chce załadować z niego trakery.

Tak czy inaczej nic się nie dzieje wtedy.

Dopiero uda mi się ten plik zapisać jak odinstaluje i zainstaluje od nowa uTorrent i od nowa dodam link do ściągania.

 

Ma ktoś też taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najnowszą wersją UTorrenta dzieją mi się cuda. (zresztą wersje 3.x.x to jakaś porażka)

 

Downgrade do wersji 2.2.1 rozwiązał wszystkie problemy i proponuję zrobić dokładnie tak samo, przy okazji odznaczając aktualizacje automatyczne i informacje o pojawieniu się nowej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną prawidłowość, że jak wyjmę baterie z lapka i po jakimś czasie włożę ją na miejsce celem naładowania to miga mi ikonka ze bateria się ładuje ale faktycznie nie pobiera prądu. Po odłączeniu od zasilania poziom baterii jest taki sam jak w czasie rozpoczęcia ładowania. Pomaga dopiero ponowne wyjecie i włożenie baterii. Lapek to Lenovo y 510 i ma około 6 miesięcy, wiecie co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
lenovo oszczędza baterię - jeśli nie trzeba to jej nie ładuje

 

Ciekawe rozwiązanie.

Wracam do domu, podłączam lapka, żeby naładować baterię przed wyjściem w teren a Lenovo podejmuje decyzję, że teraz nie ładuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.