Skocz do zawartości

White Bear Snow Foam


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

1581j12.jpg

Cena 0.5l 19,90/1l 33,90/5l 99,90

White Bear Snow Foam to skoncentrowana aktywna piana. Cechą wyróżniającą ten produkt jest Neutralne PH już w koncentracie! Bezpieczna dla wszystkich czyszczonych powierzchni. Dobre właściwości myjące i świetny intensywny zapach Gumy Balonowej!

Produkt już za kilka dni dostępny u naszych Partnerów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Jak wydajność (ile ml na litr do PA)?

 

Raczej wychodzi standardowo od 1:9 100ml na 900ml wody. Jest to stężenie w zupełności wystarczające, oczywiście spokojnie można je zwiększyć nawet do 1:5 jeżeli ktoś będzie miał taka potrzebę :D

 

W każdym razie rekomendujemy te 100-150ml na pianownicę typu PA.

 

Miałem okazje już raz użyć i polecam. Zapach mega unosi się w całym pomieszczeniu, gęsta piana, leżała ok 5 minut i dobrze domyła ;) Pozdrawiam

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

sztphy.jpg

Piana już dostępna w dwóch pojemnościach 0.5l i 5l. Prawdopodobnie do końca tygodnia powinna pojawić się w pojemności 1l, cały czas czekamy za etykietą :evil: . Na tą chwilę u nas http://www.goodstuff.com.pl a na dniach u naszych Partnerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zakupiłem pianę White Bear Snow Foam na popularnym portalu a... i otrzymałem butelkę z zerwanym zabezpieczeniem na korku. Mam pytanie jaki obecnie jest kolor piany bez rozcięczenia?, bo przeglądając inne tematy z nią związane występuje od ciemnego żółtego do jasnego. Mi trafił się jasny i w związku z tym że butelka była odkręcana obawiam się że mogli coś namieszać, a może zmieniło się coś w produkcji samej piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@slawek22221 Sławek napisz proszę na PW od kogo kupowałeś.

Piana 1l i 5L ma plombę i z taką powinna być sprzedawana. Wtedy mamy pewność ,że produkt nie był nigdzie po drodze otwierany. Kolor piany to jasny żółty, słomkowy o bardzo intensywnym zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.