Skocz do zawartości

Środki do prania wykładzin i tapicerki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używał Prochem S778 Heat Wave ( http://www.sklep.profchem.pl/index.php? ... kt=&id=138 ) do prania dywanów? Czy mógłbym go stosować do Numatic George z wodą o temp. 40 sopni?

Zastanawiam się jeszcze nad S775 Extraction Pro ( http://www.sklep.profchem.pl/index.php? ... &kt=&id=48 ) i S800 Carpetclean XL ( http://www.sklep.profchem.pl/index.php? ... &kt=&id=47 ). Proszę o poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

A czy jest możliwość wyprania dywaników welurowych bez odkurzacza piorącego? Bo wszędzie widzę i czytam już parę godzin o 2 sposobach ekstrakcja i bonnetowanie. A nie można by wyprać jakoś normalnie płynem do prania dywaników (Nie wiem jakim) spryskania i potem szczotką? Tylko pytanie jak potem to wytrzeć czy sama mf wystarczy? Macie jakieś metody jak wyprać dywanik bez maszyny i żeby potem go normalnie zaimpregnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość wyprania dywaników welurowych bez odkurzacza piorącego? Bo wszędzie widzę i czytam już parę godzin o 2 sposobach ekstrakcja i bonnetowanie. A nie można by wyprać jakoś normalnie płynem do prania dywaników (Nie wiem jakim) spryskania i potem szczotką? Tylko pytanie jak potem to wytrzeć czy sama mf wystarczy? Macie jakieś metody jak wyprać dywanik bez maszyny i żeby potem go normalnie zaimpregnować.

Dywaniki sa zazwyczaj mega brudne. Moim zdaniem bez ekstrakcji nie warto podchodzić. Cos tam pomażesz, rozmażesz ale nie wyczyscisz ich. Poza tym - dywaniki nie polecam impregnować, one maja chłonąć wilgoć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, zmocz dywany polej środkiem jaki tam masz szczota, szczota później myjką wyplucz jak nie masz w domu to leć na myjnie i po kłopocie. Ludzie bez przesady. Wiadomo najlepiej odkurzaczem ale jak nie masz to cokolwiek już pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niby można, ale generalnie mówi się, że jest to tylko rozmazywanie brudu. Jeśli chcesz zrobić to dobrze, kup odkurzacz.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj excede encapsulator - robisz adekwatne do zabrudzenia rozcieńczenie, spryskujesz, szczotkujesz, czekasz aż wyschnie następnie odkurzasz.

Ostatnio czyściłem tak używana, nigdy nie praną kanapę i nie najgorzej wyszło! Chociaż z cięższymi plamami sobie nie poradziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.